Канселу дебютує в “Баварії” з гольової передачі

Новачок “Баварії” Жоау Канселу у першому ж матчі за нову команду відзначився гольовою передачею.

Посеред тижня в Німеччині пройшли матчі 1/8 фіналу Кубка. Головний тренер “Баварії” Юліан Нагельсманн вирішив, що це чудова можливість випробувати свого топ-новачка Жоау Канселу, і поставив португальця в стартовий склад. Захиснику не знадобився час на притирку з партнерами і вже за 17 хвилин він оформив свій перший асист в мюнхенському клубі – навіс із правого флангу замкнув Чупо-Мотінг.

“Баварія” не стала відкладати справу на потім і ще до перерви оформила розгром. Спочатку Мусіала з гострого кута пробив під дальню стійку, а перед самим закінченням тайму Сане скористався геніальним асистом Чупо-Мотінга і розстряляв безпорадного Дамена.

Після перерви побиття беззубого “Майнца” продовжилось, але вже не з такою інтенсивністю. “Баварія” повністю контролювала перебіг подій, дала пограти Гравенберху і ще одному новачку Блінду, і забила черговий м’яч – відзначився Альфонсо Девіс.

Мюнхенці вже у чвертьфіналі, але ім’я свого суперника дізнаються лише за тиждень, коли будуть зіграні ще чотири матчі 1/8. Поки крім “Баварії” до 1/4 вийшли “РБ Лейпциг”, “Уніон” та “Штутгарт”.

Кубок Німеччини. 1/8 фіналу

01.02.2023

“Майнц” – “Баварія” – 0:4

Голи: Чупо-Мотінг, 17, Мусіала, 30, Сане, 44, Девіс, 83

“РБ Лейпциг” – “Гоффенгайм” – 3:1

Голи: Форсберг, 8, Лаймер, 41, Вернер, 84

Дивіться матчі німецької Бундесліги в прямому етері ексклюзивно на Setanta Sports. Наступний тур чемпіоната Німеччини стартує вже завтра о 21:30 поєдинком “Аугсбург” – “Баєр”.