Бундесліга. “Уніон” втратив очки, “Фрайбург” і “Баєр” перемогли

В останніх матчах 24 туру Бундесліги “Фрайбург” переміг “Гоффенгайм” (2:1), “Баєр” обіграв “Вердер” (3:2), а “Уніон” втратив перемогу над “Вольфсбургом” (1:1).

Берлінський “Уніон” не зміг повернутися на третє місце. “Залізні” ледь не здобули свою чергову парадоксальну перемогу завдяки голу з пенальті від Юрановича, але “Вольфсбург” знайшов у собі сили відігратися. Джокер “вовків” Патрік Віммер, який вийшов на поле всього 2 хвилини тому, дальнім ударом прошив частокол ніг у штрафному “Уніона” (1:1).

Тим часом берлінців вже наздогнав “Фрайбург”, який на останніх хвилинах дотиснув “Гоффенгайм” завдяки голу Доана. Тепер у команди Крістіана Штрайха, “Уніона” і “Лейпцига” по 45 очок, але хтось із цього тріо точно залишиться без Ліги чемпіонів.

“Баєр” у яскравому матчі перестріляв “Вердер” (3:2) і продовжив свій шлях до зони єврокубків. До сьомого місця, яке за певних умов отримає путівку в Лігу Конференцій, всього 2 очки.

Голи: Віммер, 84 – Юранович, пен. 72

Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com, щоб не пропустити жодного матчу Бундесліги. А з промокодом MAD2023 ви отримаєте ще один місяць підписки у подарунок.