Бундесліга. “Аугсбург” та “Штутгарт” поділили очки

Аугсбург та Штутгарт зіграли внічию

21 квітня 29 тур Бундесліги відкрили “Аугсбург” та “Штутгарт”, поєдинок завершився внічию 1:1.

“Аугсбург” – “Штутгарт”

Господарі поля були більше небезпечними у першому таймі та змогли відкрити рахунок вже на 8 хвилині. Маєр пройшов флангом та подав у штрафний майданчик, Бельо випередив захисників та вколотив м’яч у ворота головою.

У другій половині гри “Штутгарт” перехопив ініціативу та створив кілька небезпечних моментів. Один з таких завершився голом Ендо на 78 хвилині. Японець випередив захисників після подачі зі штрафного та обіграв голкіпера. У підсумку нічия 1:1.

Бундесліга, 29 тур

21.04.2023

“Аугсбург” – “Штутгарт” – 1:1
Голи: Бельо, 8 – Ендо, 78

22 квітня відбудуться інші матчі 29 туру Бундесліги, зокрема “Баварія” зіграє з “Майнцом”, а дортмундська “Боруссія” зустрінеться з “Айнтрахтом”. Подивитись ці поєдинки можна на OTT-платформі Setanta Sports.