Бундесліга. “Вольфсбург” і “Кельн” знищили суперників

21 січня відбулись 6 матчів у Бундеслізі: “Уніон” повернувся у трійку лідерів, “Фрайбург” пропустив 6, а “Вердер” – 7.

“Фрайбург”, який йшов на другому місці, хотів скористатися нічиєю “Лейпцига” і “Баварії”, але його візит у Вольфсбург став справжньою катастрофою. Від звичного дисциплінованого і агресивного колективу не залишилось навіть тіні, а центральні захисники ніби взагалі не виходили на поле.

Все почалося із першої ж хвилини, коли Віммер по центру увірвався в штрафний майданчик із захисником на плечах і проштовхнув м’яч повз Флеккена. Це міг би бути нещасний випадок, але Вінд ще до перерви відзначився двічі, і обидва голи на совісті центральних оборонців. В другому таймі гості мали б прокинутись, та “Вольфсбург” не дав їм цього зробити. “Вовки” душили суперника до самого фінального свистка і забили ще тричі. 0:6 і “Фрайбург” вже четвертий, а “Вольфсбург” тепер відстає від зони Ліги чемпіонів (і свого суперника) всього на 4 очки.

Ще один яскравий розгром відбувся у Кельні, де місцева команда вже до 36 хвилини забила 5 голів “Вердеру”. Завершилось все неймовірними 7:1, а прикрасою матчу стали третій і шостий голи господарів – Штеффен Тіггес покарав голкіпера за необережність ударом із центра поля,  а Ельє Схірі забив боковими ножицями.

Відзначимо також впевнені перемоги “Айнтрахта” і “Уніона”, які вивели їх на друге і третє місця відповідно. Франкіуртцям довелося стримувати “Шальке” протягом всього матчу і добити суперника вже наприкінці. Берлінська команда взагалі пропустила першою від “Гоффенгайма” і довго поступалася в рахунку, але на останніх хвилинах перевернула результат з ніг на голову.

• “Кельн” – “Вердер” – 7:1

Голи: Майна, 9, Тіггес, 16, 21, Схірі, 30, 54, Хусейнбашич, 36, Фрідль, авт. 76 – Фюллькруг, 38

• “Бохум” – “Герта” – 3:1

Голи: Хофманн, 22, 56, Шлоттербек, 44

• “Штутгарт” – “Майнц” – 1:1

Голи: Гірассі, 36 – Інгвартсен, пен. 40

Сьогодні 16 тур завершиться матчами обох “Боруссій”. Поєдинки чемпіонату Німеччини в прямому етері ви можете подивитись на каналах Setanta Sports і ОТТ-платформі setantasports.com.

16:30 “Боруссія” (Дортмунд) – “Аугсбург”

18:30 “Боруссія” (Менхенгладбах) – “Баєр”