Плей-оф БЛ. “Штутгарт” розгромив “Гамбург”

“Штутгарт” впевнено переміг “Гамбург” у першому з перехідних матчів (3:0) і майже забезпечив собі збереження прописки в Бундеслізі.

“Штутгарт” – “Гамбург”

“Штутгарт” мав всі шанси уникнути плей-оф, але в останньому турі не зміг впоратись із немотивованим “Гоффенгаймом”. Та вже після першого матчу з “Гамбургом” стало зрозуміло, що шваби залишаються.

“Гамбург” і “Штутгарт” вилетіли в другу Будеслігу майже одночасно. Перші – в 2018 році, а другі – в 2019. Обом великим клубам пророкували швидке повернення, але впорались зі своїм завданням тільки штутгартці – вони з ходу зайняли друге місце в Бундеслізі 2. “Гамбург” же досі проходить своє очищення в трясовині.

Другий плей-оф поспіль розпочався для команди з півночі Німеччини просто жахливо. Мавропанос відгукнувся на подачу Соси з кутового і відкрив рахунок на 44 секунді гри. Шваби одразу відчули слабкість суперника і душили його протягом всього тайму. Гірассі мав подвоювати перевагу з пенальті, але пробив занадто кволо і дозволив голкіперу зробити сейв.

Проте на старті другого тайму господарі остаточно зняли всі питання. Спочатку герой кінцівки сезона Вагноман завершив стрімку атаку ударом з кута воротарського майданчика, а за кілька хвилин Гірассі повторив гол Мавропаноса. 3:0 і повна безнадія від “Гамбурга”.

Бундесліга. Плей-оф за виживання, перший матч

01.06.2023

“Штутгарт” – “Гамбург” – 3:0
Голи: Мавропанос, 1, Вагноман, 51, Гірассі, 54

Матч-відповідь пройде в понеділок 5 червня в Гамбурзі. Початок – о 21:45 за Києвом. Поєдинок “Гамбург” – “Штутгарт” в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, а з промокодом MAY23 отримуйте ще 2 місяці в подарунок.