Бундесліга. “Штутгарт” і “Гоффенгайм” здобули важливі перемоги

В неділю, 9 квітня, пройшли ще три матчі 27 туру Бундесліги. “Гоффенгайм” і “Штутгарт” підвищили свої шанси на виживання, здолавши “Шальке” і “Бохум” відповідно.

“Бохум” – “Штутгарт” – 2:3

“Бохум” і “Штутгарт” подарували глядачам справжній триллер із п’ятьма голами та інтригою до фінального свистка. Сильнішими виявились шваби, яким перемога дозволила піднятись із останнього місця одразу в зону перехідних матчів і наблизитись на відстань 3 очок саме до “Бохума”.

“Штутгарт”, якому очки були набагато потрібніші, розпочав гру більш активно і вже на 14 хвилині відкрив рахунок. Хірокі Іто скористався вдалим відскоком на лінію штрафного майданчика і потужно пробив під поперечку.

Після цього обидві команди стали грати більш обережно і майже не допускали моментів біля своїх воріт. А от в другому таймі почалося справжнє шоу. Спочатку Філіпп Форстер заробив пенальті для “Бохума” і Штегер зрівняв рахунок. “Штутгарт” одразу ж увімкнувся і відповів двома голами. В обох випадках гості вже з меж воротарського майданчика замикали подачу з лівого флангу.

“Бохум” змушений був йти вперед, щоб врятуватись, але кількість атак не переходила в якість. Лише коли оборона “Штутгарта” остаточно втомилась, господарі відіграли ще один м’яч і на цьому все закінчилось.

Два інших матчі вийшли більш односторонніми. “Гоффенгайм” впевнено розкатував “Шальке” протягом усього поєдинку, але цю перевагу на табло відобразили тільки автогол і пенальті (2:0). Ця перемога стала третьою поспіль для “Гоффе” і тепер команда на безпечній відстані від зони вильоту. Гельзенкірхенці ж навпаки – на самому дні.

Гладбахська “Боруссія” теж виглядала потужніше за “Вольфсбург” і втілила свою перевагу в гол у кожному з таймів (2:0).

Голи: Нгуму, 34, Тюрам, 63

Наступний тур стартує вже в п’ятницю 14 квітня ще однією битвою за виживання – “Шальке” – “Герта”. Цей поєдинок, а також матч “Баварія” – “Гоффенгайм” в прямому етері дивіться на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com і отримуйте доступ до кожного матчу Бундесліги.