Бундесліга. “Баварія” помстилася “Фрайбургу”, “Уніон” програв у  Дортмунді

В суботу 8 квітня пройшли одразу шість матчів 27 туру Бундесліги. “Баварія” і дортмундська “Боруссія” синхронно перемогли, а “Баєр” продовжив свою переможну серію.

“Фрайбург” – “Баварія” – 0:1

“Фрайбург” і “Баварія” провели просто фантастичний матч на зустрічних курсах. Команди створювали вбивчі моменти кожні кілька хвилин, а Зоммер і Флеккен провели ледь не найважчий для себе матч у сезоні.

Мюнхенці вийшли на поле з бажанням помститися за поразку у чвертьфіналі Кубка Німеччини і одразу кинулись в атаку. Відкривати рахунок мав Гнабрі, але Флеккен витягнув його удар головою без супротиву метрів з шести. За кілька хвилин вже Мане вирвався віч-на-віч із голкіпером, перекинув його і не влучив у площину. “Фрайбург” відповідав на це своїми атаками, а головну небезпеку несли стандарти, проте до перерви рахунок 0:0, все ж, зберігся.

А на початку другого тайму “Баварія” забила красивим дальнім ударом. Де Лігт наважився на постріл метрів з 30 і влучив у самісіньку дев’ятку. Парадокс, але єдиний гол у цьому матчі був забитий ударом із мало не найменшим xG. До речі, за цим показником команди на двох награли майже на 5 голів, що говорить про дуже насичений вечір для воротарів.

Такий хід подій не налякав “Фрайбург”, адже в кубковому матчі вони також пропустили першими. Але цього разу Томас Тухель показав, що його команда вміє вчитись на своїх помилках. “Баварія” продовжила грати натхненно і тиснути, відсуваючи гру від своїх воріт. Господарі дуже хотіли здобути хоча б нічию, та мюнхенці відіграли останні 40 хвилин досить надійно.

Ця поразка змусила “Фрайбург” залишити зону Ліги чемпіонів, адже “Лейпциг свій матч проти “Герти” виграв і вийшов на 4 місце. Єдиний м’яч “биків” вийшов досить нахабним – Айдара під час кутового перестрибнув голкіпера і мало не штовхаючись з ним (але без фолу) переправив м’яч у сітку.

“Боруссія” Д – “Уніон” – 2:1

Другий центральний матч туру пройшов хоч і в боротьбі, але без шансів для однієї з команд. “Уніон” в Дортмунді відбивався майже всі 90 хвилин, заслужено програв і остаточно відклеївся від чемпіонської гонки.

За таких умов головною історією матчу став обмін футболками Себастьєна Аллера і Тімо Баумгартля, кожен з яких нещодавно переміг рак.

Голи: Варгас, 29 – Схірі, 7, Мартель, 17, Майна, 59

Сьогодні тур закриватимуть ще 3 поєдинки, 2 з яких є надважливими в боротьбі за виживання. Матчі “Гоффенгайм” – “Шальке” і “Бохум” – “Штутгарт” в прямому етері дивіться на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com і отримуйте доступ до кожного матчу Бундесліги.