Бундесліга. “Боруссія” Д знищила “Кельн”, “Лейпциг” програв у Бохумі

Дортмундська “Боруссія” розгромила “Кельн” (6:1) і вийшла на перше місце в Бундеслізі.

Команда Едіна Терзича дуже потужно провела перший тайм, просто розриваючи оборону “Кельна”. Гості намагалися захищатися кількістю, але між ними постійно прослизали гравці “Боруссії” і розстрілювали бідолашного Марвіна Швабе.

За відсутності Брандта і Джана Терзич вирішив продовжити експеримент із Рафаелем Геррейру на позиції атакувального півзахисника, і це принесло свій результат. Саме португалець відкрив рахунок після блискучого фінта і передачі Малена, а за наступні 17 хвилин ще й зробив два асисти.

По два м’ячі забили Марко Ройс і Себастьєн Алле, чия восьмиматчева суха серія вже почала турбувати вболівальників.

Претендент на місце в зоні Ліги чемпіонів “Лейпциг” несподівано програв “Бохуму”. Команда Марко Розе ніби й оговталась після нищівної поразки від “Манчестер Сіті” (0:7), провела непоганий матч, але забити так і не змогла.

Голи: Маєр, 51 – Бюльтер, пен. 90+3

Сьогодні пройдуть ще три гри 25 туру. Матч “Баєр” – “Баварія” та інші поєдинки Бундесліги в прямому етері дивіться на Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com і отримуйте доступ до кожного матчу чемпіонату Німеччини. А з промокодом MAD2023 ловіть додатковий місяць підписки у подарунок.