Бундесліга. “Боруссія” Д знову перемогла, “Шальке” відстояв нічию

29 січня відбулися останні два матчі 18 туру Бундесліги. Дортмундська “Боруссія” обіграла “Баєр”, а “Шальке” з “Кельном” зіграли внічию.

У неділю німецькі команди не порадували великою кількістю голів – їх було забито всього 2. І обидва на рахунку дортмундської “Боруссії”, яка не мала перемагати в Леверкузені, але зробила це досить впевнено за рахунком.

“Баєр” з перших хвилин почав обстрілювати ворота Кобеля здалеку, лише зрідка прориваючись до його штрафного майданчика. “Боруссія” йшла вперед не так інтенсивно, але перша ж її якісна атака хоч і була організована лише на 33 хвилині, та одразу стала результативною. Після проходу правим флангом м’яч дістався до самотнього Адеємі, який чекав свого моменту позначки для пенальті.

На початку другого тайму ще один простріл зправа Тапсоба зрізав у свої ворота і питання переможця було закрите. “Баєр” не здавався, хвиля за хвилею організовуючи атаки на ворота гостей, та Кобель і його партнери стримали натиск. 2:0 і “Боруссія” вже у зоні Ліги чемпіонів.

У іншому матчі “Шальке” був близький до своєї другої перемоги з середини вересня, але жоден із 15 ударів гельзенкірхенців не став результативним. Та навіть нічию підопічні Томаса Райса можуть вважати за успіх, адже попередні три матчі вони взагалі програли.

Бундесліга. 18 тур

29.01.2023

“Баєр” – “Боруссія” (Дортмунд) – 0:2

Голи: Адеємі, 33, Тапсоба, авт. 53

“Шальке” – “Кельн” – 0:0

Дивіться всі матчі Бундесліги на Setanta Sports у прямому етері. Наступний тур стартує вже в п’ятницю матчем “Аугсбург” – “Баєр”.