Бундесліга. “Баварія” знову втратила очки

28 січня відбулось 6 поєдинків 18 туру Бундесліги. “Уніон” та “Фрайбург” здобули перемоги, “Баварія” зіграла внічию з “Айнтрахтом”.

Лідер чемпіонату знову втратив очки у матчі з “Айнтрахтом”. “Баварія” активно розпочала поєдинок та у першому таймі створила вдосталь гольових моментів. Вдалось реалізувати один – Сане отримав пас на 11 метрах та влучно пробив. “Айнтрахт” відповів у другому таймі. Коло Муані отримав м’яч у чужому штрафному, протиснув Упамекано та пробив у дальній кут. Нічия – 1:1.

Інші команди з верхньої частини турнірної таблиці свої матчі виграли. “Уніон” здолав “Герту” з рахунком 2:0 та наблизився до “Баварії” на відстань 1 очка. “Фрайбург” переміг “Аугсбург” з рахунком 3:1 та відстає від лідера на 3 пункти.