Бундеcліга. “Лейпциг” розібрався зі “Штутгартом”

У матчі-відкритті другого кола Бундесліги “РБ Лейпциг” переміг “Штутгарт” із рахунком 2:1.

Перемогу “червоним бикам” приніс неймовірний дубль Домініка Собослая. У першому таймі угорець наважився на прямий удар зі штрафного метрів з 30, а суперники поставились до цього занадто несерйозно, вибудувавши стінку лише із двох гравців. Після потужного пострілу м’яч стукнувся об газон і ковзнув у сітку повз руки голкіпера.

Невдовзі після перерви Собослай вдало зіграв на підбиранні і в оточенні чотирьох суперників поклав м’яч у нижній кут воріт. Тепер голкіперу “Штутгарта” Флоріану Мюллеру дальні удари півзахисника “Лейпцига” мають снитися у страшних снах.

“Штутгарт” не виглядав безнадійно, але протиставити щось серйозне супернику не зміг. За рахунку 0:2 шваби кинули більше сил в атаку, та спромоглися лише заробити пенальті і скоротити відставання. Перемога дозволили “Лейпцигу” вийти на друге місце і впритул наблизитись до “Баварії”.

Бундесліга. 18 тур

27.01.2023

“РБ Лейпциг” – “Штутгарт” – 2:1

Голи: Собослай, 25, 49 – Фюріх, пен. 68

Сьогодні відбудуться ще 6 матчів 18 туру. Серед інших виділяються берлінське дербі між “Гертою” та “Уніоном”, а також протистояння “Баварії” і “Айнтрахта”.