Бундесліга. “Боруссія” Д захопила лідерство

Дортмундська “Боруссія” перемогла “Гоффенгайм” (1:0) і вийшла на перше місце в Бундеслізі.

“Боруссія” першою з лідерів провела свій матч 22 туру і виграла його. Команда Едіна Терзича здолала “Гоффенгайм” завдяки трохи курйозному голу Брандта наприкінці першого тайму. Після подачі Ройса зі штрафного Юліан намагався пробити головою, але м’яч влучив у спину, чим ще більше дезорієнтував голкіпера.

В цілому матч проходив за сценарієм дортмундців. В першому таймі “Гоффе” взагалі не створив нічого, а після перерви змушений був йти вперед, нариваючись на контратаки. Одну з них “Боруссія” використала на початку другого тайму, та після допомоги ВАР арбітр скасував гол через порушення правил на початку атаки.

“Боруссія” виграла всі 9 матчів в новому році і тепер щонайменше на добу стала одноосібним лідером Бундесліги. У “Гоффе” ситуація набагато гірша – 1 очко в 7 турах після зимової паузи і команда вже опустилася в зону перехідних матчів.

Цікавим вийшов матч між переслідувачами лідерів – “Лейпцигом” і “Айнтрахтом”. Сильнишими виявились “бики”, які двічі реалізували свою перевагу в першому таймі – Вернер і  Форсберг асистували одне одному, забезпечивши комфортний рахунок 2:0.

Після перерви “Айнтрахт” один м’яч відіграв, але на нічию не напрацював. Тепер франкфуртці ще міцніше застрягли на 6 місці, маючи дефіцит у 4 очки до зони Ліги чемпіонів і 8 очок до лідера. “Лейпциг” тепер якраз четвертий, відстаючи від “Баварії” та “Уніона” на 1 бал.

Голи: Дрекслер, 10, Бюльтер, 40 – Соса, 63

Сьогодні 22 тур завершиться двома поєдинками – “Фрайбург” приймає “Баєр”, а “Баварія” перевірить чемпіонські амбіції “Уніона”. Матчі “Баварія” – “Уніон” і “Фрайбург” – “Баєр” в прямому етері дивіться на Setanta Sports.