Бундесліга. “Майнц” розбив “Боруссію” М

У першому матчі 22 туру Бундесліги “Майнц” вдома розтрощив “Боруссію” Менхенгладбах з рахунком 4:0.

У першому таймі господарі забили одного разу. На 25 хвилині Лі Дже Сон замкнув головою подачу з флангу. Ще один гол прийшов одразу по перерві – Інгвартсен вдало зіграв на добиванні.

А на 72-ій рахунок став розгромним – Ажорк забив свій дебютний гол у Бундеслізі. Вже у компенсований час 17-річний Нельсон Вайпер ударом головою зробив рахунок 4:0.

Після цього матчу “Майнц” обійшов гладбахську “Боруссію” у турнірній таблиці і тепер посідає 7 місце з 32 очками. “Жеребці” посідають 9 позицію з 29 балами.