Бундесліга. “Боруссія” Д і “Уніон” наздогнали “Баварію”

За підсумками 21 туру Бундесліги у турнірній таблиці панує тривладдя – “Баварія”, дортмундська “Боруссія” та “Уніон” мають по 43 очки.

“Боруссія” не без проблем розібралася з “Гертою”. Але все починалось достатньо легко для дортмундців. Карім Адеємі, який набрав вражаючу форму, спочатку сам забив неймовірний гол п’ятою, а за кілька хвилин віддав зручний асист на Малена.

Але перед самою гольовою передачею молодий форвард зрозумів, що отримав пошкодження задньої поверхні стегна, і змушений був покинути поле в супроводі лікарів одразу після цього епізоду.

Аж тут “Герта” несподівано розігралась і створила кілька непоганих моментів. А її зірковий час настав одразу після перерви – берлінці затисли господарів у їхньому штрафному майданчику і Лука Тузар потужним ударом відіграв один м’яч.

Та на більше “Герти” не вистачило. Зусиллями Ройса і Брандта “Боруссія” довела рахунок до розгромного і наздогнала “Баварію” на вершині турнірної таблиці (у обох команд по 43 очки).

Стільки ж балів і на рахунку берлінського “Уніона”. Столична команда могла одноосібно очолити таблицю, але спромоглася лише розписати нульову нічию з “Шальке”. До речі, у гельзенкірхенців це четверта поспіль гра, що закінчилась 0:0.