“Баварія” поступилась Гладбаху, “Лейпциг” і “Фрайбург” перемогли

В 21 турі Бундесліги “Баварія” продовжила свою серію невдач у Менхенгладбаху, а її переслідувачі синхронно перемогли.

“Боруссія” (Менхенгладбах) – “Баварія” – 3:2

“Баварія” програла гладбахській “Боруссії” і тепер ризикує втратити перше місце за підсумками туру. І цю поразку не можна назвати сенсаційною, адже чемпіон Німеччини з 10 останніх матчів у Менхенгладбаху виграв лише 2. Востаннє це сталося аж 4 роки тому.

Гості поступилися не тільки за рахунком, але і за грою. “Боруссія” мала забивати 4-5 м’ячів і знімати питання про переможця ще у першому таймі. Впевненості їм надало дуже спірне вилучення Упамекано на 8 хвилині. Навіть після кількох повторів важко зрозуміти чи зачепив захисник свого співвітчизника Плеа.

Нагельсманн був змушений жертвувати Мюллером і випускати Канселу, але ще до цього Гладбах відкрив рахунок завдяки пострілу Штіндля. На цьому господарі не зупинились, і продовжили розривати  оборону суперника швидкими вриваннями. У ці хвилини можна було дуже наглядно побачити , чому “Аякс” відмовився від Блінда. Але забила “Баварія” – Девіс, від якого було замало користі в обороні, виконав своє завдання в атаці, віддавши гольову на Чупо-Мотінга після блискучого проходу по флангу.

Після перерви вже “Боруссія” продемонструвала дива ефективності. Моментів у неї стало менше, натомість підопічні Фарке стали їх реалізовувати. Обидва м’ячі прийшли з флангу Блінда-Девіса, а Гофманну і Тюраму залишалось просто влучно пробити без супротиву з кількох метрів. Ще один асист Девіса на останніх секундах не зміг перекрити всі проблеми в захисті, а лише трохи прикрасив цю поразку.

Перехід Яна Зоммера не зміг зламати прокляття гладбахської “Боруссії” в Мюнхені. Змінюються гравці і тренери, а “Баварія” стабільно має проблеми в матчах з цією командою. Жодної перемоги в останніх п’яти матчах проти “жеребців” тому підтвердження. Ця поразка може коштувати “Баварії” першого місця, адже сьогодні в разі перемоги лідером Бундесліги стане “Уніон”.

Переслідувачі “Баварії” виграли свої матчі без особливих проблем. “Лейпциг” розгромив “Вольфсбург” (3:0), “Фрайбург” переміг “Бохум” (2:0), а “Айнтрахт” в останньому матчі дня впорався з “Вердером” (2:0).

Голи: Фрідль, авт. 8, Коло Муані, 52

Сьогодні пройдуть ще три поєдинки21 туру Бундесліги. В прямому етері матчі “Уніон” – “Шальке”“Боруссія” (Дортмунд) – “Герта” та  “Баєр” – “Майнц” дивіться ексклюзивно на Setanta Sports.