Бундесліга. “Баварія” оступилась з “Кельном”, “Лейпциг” розтрощив “Шальке”

Результати Бундесліги | Setanta Sports

24 січня відбулись 4 поєдинки 17 туру Бундесліги. “Баварія” та “Кельн” зіграли внічию, “Лейпциг” та “Вольфсбург” розтрощили суперників.

“Лейпциг” ще у першому таймі матчу з “Шальке” закрив усі питання щодо переможця. “Бики” накидали супернику 4 голи за 45 хвилин: Андре Сілва відзначився дублем, Генрікс та Вернер забили по голу. У другому таймі господарі відповіли голом Кодзукі, але наприкінці тайму Ольмо та Поульсен зробили рахунок 6:1.

Лідер чемпіонату “Баварія” знову не переміг. У матчі з “Кельном” підопічні Нагельсманна поступались до останніх хвилин: Еллі Скірі відкрив рахунок на старті матчу. Мюнхенці вирвали нічию завдяки фантастичному голу Кімміха у дев’ятку з дальньої відстані.

У інших поєдинках “Вольфсбург” розтрощив суперника з рахунком 5:0. “Герта” навіть не спромоглась забити гол престижу. А “Гоффенгайм” зіграв внічию зі “Штутгартом” – 2:2. Крамарич відзначився дублем.

Бундесліга, 17 тур

24.01.2023

“Шальке” – “Лейпциг” – 1:6
Голи: Кодзукі, 56 – Сілва, 7,44, Генрікс, 15, Вернер, 45+2, Ольмо, 83, Поульсен, 89

“Баварія” – “Кельн” – 1:1
Голи: Кімміх, 90 – Скірі, 4

“Герта” – “Вольфсбург” – 0:5
Голи: Сванберг, 4, Арнольд, 31 (пен.), Вінд, 34, Баку, 72, Мармуш, 86

“Гоффенгайм” – “Штутгарт” – 2:2
Голи: Крамарич, 11, 90+4 – Гірассі, 45+5, Ендо, 77
Вилучення: Ахамада, 78 (“Штутгарт”)

Сьогодні, 25 січня, відбудуться ще 5 поєдинків німецької Бундесліги. Всі їх ви можете легально подивитись на OTT-платформі Setanta Sports.