“Брюгге” – “Бенфіка” 0:2. В одні ворота

“Брюгге” Романа Яремчука без шансів поступився “Бенфіці” (0:2) і опинився на грані вильоту з Ліги чемпіонів.

Протистояння “Брюгге” і “Бенфіки” – найбільш незвична дуель в цьогорічному плей-оф Ліги чемпіонів. Обидві команди не є частими гостями 1/8 фіналу головного єврокубка, і їхня зустріч органічно вписалася б у будь-яку стадію Ліги Європи. Але за три тижні одна з цих команд оформить вихід у чвертьфінал ЛЧ, і ми вже знаємо, яка саме.

Лігочемпіонівська казка “Брюгге” стала закінчуватися з перших же секунд. “Бенфіка” одразу захопила ініціативу і почала створювати моменти, а бельгійцям залишалось ловити суперника на контратаках. Одна з таких завершилась виходом один на один під гострим кутом, але Влаходімос відбив постріл Б’юкенена. На цьому вся гострота біля воріт “Бенфіки” і завершилась.

А португальці поступово нарощували натиск, остаточно закривши суперника біля його штрафного майданчика. Гравці “Бенфіки” регулярно били по воротах Міньйоле, але до перерви екс-голкіперу “Ліверпуля” дуже щастило.

На початку другого тайму везіння завершилось. Гонсалу Рамуш перехитрив захисника, вдало підставився і заробив пенальті. Голкіпер “Брюгге” ледь не потягнув удар Жоау Маріу з точки, та м’яч підступно ковзнув по поперечці і опинився в сітці.

Наприкінці матчу серією помилок бельгійців скористався Давід Нерес, подвоївши перевагу своєї команди. І без того складна ситуація “Брюгге” стала майже безнадійною. І справа тут не стільки в рахунку 0:2, скільки у прірві між командами на даний момент. За три тижні все може змінитись, але поки “Бенфіка” виглядає явним фаворитом.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, перший матч

15.02.2023

“Брюгге” – “Бенфіка” – 0:2

Голи: Маріу, пен. 51, Нерес, 88

Огляд матчу “Брюгге” – “Бенфіка”

В паралельному матчі дортмундська “Боруссія” здобула мінімальну перемогу над “Челсі” (1:0).