“Боруссія” Д – “Челсі” 1:0. Мудрик знову не допоміг

“Челсі” програв дортмундській “Боруссії” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (0:1). Михайло Мудрик вийшов в основі “синіх”, та результативними діями відзначитись не зміг.

У лондонців до цього матчу була лише одна перемога у 8  матчах, тому на “Сігнал Ідуна Парк” вони приїхали аж ніяк не фаворитами. Форма “Боруссії” тільки підтверджувала цю тезу, адже дортмундці виграли всі 6 своїх матчів після перерви.

Та ми побачили справжнє шоу. Дуже яскравий матч, де команди відповідали атакою на атаку, ударом на удар і награли щонайменше на 3-4 голи, але все вирішив єдиний м’яч Каріма Адеємі.

Після чергового стандарту “Челсі” Геррейру виніс м’яч подалі, його ще на своїй половині підхопив Адеємі і побіг. Побіг так, що Енцо Фернандес, який останнім страхував захисників, змушений був просто спостерігати, як повз нього пролітає жовто-чорна стріла.Далі форвард обійшов голкіпера і покатив у порожні ворота.

Михайло Мудрик вийшов в основному складі “Челсі” і відіграв 70 хвилин, після чого його замінив Маунт. На жаль, українець знову загубився на полі, а його роботу виконував Жуан Фелікс. Саме португалець тікав у відриви і розривав лівий фланг, а Мудрик постійно недобігав, або запізнювався на кілька секунд. Дві спроби дриблінгу, один удар і одне перехоплення – от і увесь здобуток Михайла в цьому поєдинку.

Матч-відповідь на “Стемфорд Брідж” відбудеться 7 березня. До того часу “Челсі” має вийти з кризи, тому у нас є шанс побачити ще більш захоплюючий двобій за путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.