“Брентфорд” – “Фулгем” 3:2. Перемога без м’яча

В останньому матчі 26 туру АПЛ “Брентфорд” переміг “Фулгем” (3:2) і наблизився до боротьби за єврокубки.

Брентфорд” і “Фулгем” подарували нам цікавий матч, переможцем з якого вийшли господарі. Вони швидко повели в рахунку, віддали м’яч супернику і постійно турбували його контратаками.

Перший гол прийшов після кутового. Першу хвилю гості відбили, а під час другої Піннок наважився на удар з лінії штрафного майданчика, а вдалий рикошет дозволив м’ячу опинитися в сітці.

“Фулгем” зрівняв рахунок теж після стандарту і теж не без долі везіння. Перейра зі штрафного пробив у поперечку, а Соломону залишалося добити м’яч головою в порожні ворота. Вінгер, права на якого досі належать “Шахтарю”, забиває вже у п’ятому матчі поспіль.

Другий тайм почався з голу “Брентфорда” з пенальті – Тоні впевнено реалізував удар з точки. “Фулгем” змушений був розкриватися і йти вперед, за що був покараний ближче до кінця матчу. Стрімка атака господарів завершилась скидкою Шаде від лицьової лінії під удар Єнсену. Тому гол Карлоса Вінісіуса на 9 доданій хвилині гостям вже не допоміг уникнути поразки.

“Брентфорд” набрав 38 очок і, маючи 2 гри в запасі, майже наздогнав “Фулгем”. За втраченими очками команда мінімально поступається “Ліверпулю” і “Тоттенгему”, тому може навіть обережно помріяти про Лігу чемпіонів.

АПЛ. 26 тур

06.03.2023

“Брентфорд” – “Фулгем” – 3:2

Голи: Піннок, 6, Тоні, пен. 53, Єнсен, 85 – Соломон, 39, Вінісіус, 90+9

В наступному турі “Брентфорд” поїде в гості до “Евертона” Віталія Миколенка, а “Фулгем” прийматиме лідера АПЛ “Арсенал” Олександра Зінченка. Щоб не пропустити жодного матчу улюбленої команди, оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com та насолоджуйтесь футболом світового рівня за участі українців. А з промокодом MAD2023 ви отримаєте ще один місяць підписки у подарунок.