“Баварія” – “Уніон” 3:0. Розгром у чемпіонському матчі

В матчі двох лідерів Бундесліги  “Баварія” виявилася на голову сильнішою за “Уніон” (3:0).

Поєдинок “Баварії” та “Уніона” можна було назвати чемпіонським (у команд була рівна кількість очок), та по факту він таким не став. Мюнхенці на засніженій “Альянц Арені” просто знищили суперника, забивши йому тричі ще до перерви.

Спочатку Чупо-Мотінг замкнув навіс Комана у боротьбі з захисником. Потім сам Коман втік у контратаку і розібрався з голкіпером. А перед самою перервою Мусіала замкнув скидку Мюллера від лицьової лінії.

Думаєте, “Уніон” зібрався в другому таймі та пішов відіграватись? Нічого подібного. “Баварія” відіграла настільки ідеально, що суперник жодного разу навіть не влучив по воротах.

В теорії, “Уніон” досі залишається в чемпіонській гонці (до “Баварії” і Дортмунда всього 3 очки). Але їхній шанс виключно в наборі очок проти рівних і слабших суперникив. Що стосується “Баварії”, то вона чергує феєричні матчі з провальними. Раніше цього було достатньо для чемпіонства, але цього року є ідеальна “Боруссія”, і статися може все, що завгодно.