Бундесліга. “Баварія” поступилася “Баєру”, “Уніон” переміг “Айнтрахт”

У своєму останньому матчі перед паузою на матчі збірних “Баварія” програла “Баєру” (1:2) і залишилась на другому місці.

Мюнхенці провели найгірші 75 хвилин за останні 2 місяці і сподівались легкою кров’ю здобути перемогу в Леверкузені, за що і були покарані. “Баєр” хоч і забивав тільки з пенальті, але мав перевагу протягом більшої частини матчу і заслужено переміг.

“Баварія” довгий час не могла створити взагалі нічого, а перший же небезпечний момент дозволив відкрити рахунок. Це Кімміх потужно пробив після скидки Горецки на лінію штрафного майданчика. Завдяки цьому голу “Баварія” остаточно вирішила, що відіграє цей матч в економ режимі.

Але після перерви господарям вдалося перевернути ситуацію на свою користь. Аміна Адлі двічі збивали у штрафному “Баварії”, Тобіас Штілер двічі давав йому жовту картку за симуляцію, але в обох випадках дивився повтор і змінював своє рішення. Обидва пенальті реалізував Есек’єль Паласіос, і на 75 хвилині “Баєр” вже вів 2:1.

Тільки після цього “Баварія” увімкнулась, почала створювати моменти, але леверкузенці вистояли. 2:1 на “БайАрені” і на двотижневу паузу лідером йде дортмундська “Боруссія”. “Баварія” – друга, а “Баєр” – вже восьмий.