Бундесліга. “Баварія” і “Боруссія” Д втратили очки

Цими вихідними пройшли матчі 28 туру Бундесліги. Поєдинки за участі лідерів (“Баварія” – “Гоффенгайм”, “Штутгарт” – “Боруссія” Д, “Уніон” – “Бохум”) завершились внічию.

“Баварія” – “Гоффенгайм” – 1:1

“Баварія” не змогла виграти третій з чотирьох останніх матчів. Команда Томаса Тухеля намагалась в економ-режимі обіграти “Гоффенгайм” і зберегти сили на матч-відповідь проти “Манчестер Сіті” в Лізі чемпіонів, натомість ледь не втратила лідерство у чемпіонаті.

Команди провели дуже спокійний перший тайм, майже не створюючи моментів. “Гоффе” взагалі жодного разу не пробив в напрямку воріт, а “Баварія” мала лише один удар в площину, але змогла конвертувати його в гол. Це Павар після подачі з кутового заштовхав м’яч у сітку.

Після перерви гра стала веселішою. Гості пішли відіграватись, а “Баварія” отримала трохи більше простору для власних атак. Серія небезпечних моментів біля воріт обох команд завершилась красивим голом “Гоффенгайма” – Крамарич зі штрафного пробив під самісіньку стійку метрів з 28. Після цього господарі змушені були кинути всі сили в атаку, але Бауманн і захисники впорались із натиском баварців. Як і рік тому, “Баварія” і “Гоффенгайм” зіграли внічию 1:1.

“Штутгарт” – “Боруссія” Д – 3:3

Матч у Мюнхені мав спровокувати зміну лідера, але гра “Штутгарт” – “Боруссія” Д обернулась справжньою драмою з кількома сюжетними зламами.

Починалось все дуже передбачувано – дортмундці розкатували суперника і трохи більше ніж за півгодини забезпечили собі перевагу в 2 м’ячі. Маллен спочатку вдало подав на Аллера, а за кілька хвилин і сам потужно пробив крізь натовп захисників. Коли за 5 хвилин Мавропанос отримав другу жовту картку, у повітрі з’явився легкий аромат розгрому.

Після перерви “Боруссія” пішла добивати суперника, але “жовто-чорним” постійно трохи не вистачало. “Штутгарт” теж не втрачав надії і навіть забив на початку тайму, та через офсайд гол було скасовано. А ближче до кінця матчу шваби спромоглися на дещо випадковий, але камбек. Після удару Кулібалі м’яч зрикошетив від захисника і пролетів повз дезорієнтованого Кобеля, а Вагноман скористався вдалим відскоком після подачі з кутового.

“Боруссія”, яка в режимі реального часу лідирувала в Бундеслізі, отримала гучного ляпаса, але не здалася і спробувала вирвати перемогу. І їй майже вдалося, адже головний джокер команди Джио Рейна забив вже в компенсований час, здавалось, вирішальний гол. Чому майже? Бо дортмундці на куражі чомусь побігли пресингувати “Штутгарт” на його половині поля і пропустили швидку контратаку, яку завершив Сілас. 3:3 замість комфортної перемоги над знесиленим суперником і лідерства в чемпіонаті.

Бундесліга. 28 тур

15.04.2023

Голи: Павар, 17 – Крамарич, 71

Голи: Кулібалі, 78, Вагноман, 84, Сілас, 90+7 – Аллер, 26, Маллен, 33, Рейна, 90+2

“Лейпциг” – “Аугсбург” – 3:2
Голи: Кампль, 10, Вернер, 32, 35 – Маєр, 5, Варгас, 82

“Айнтрахт” – “Боруссія” М – 1:1
Голи: Коло Муані, 83 – Гофманн, 13

“Кельн” – “Майнц” – 1:1
Голи: Любічич, 51 – Ажорк, 17