Баєр і Аталанта зіграють у фіналі Ліги Європи

Півфінал Ліги Європи

9 травня пройшли матчі-відповіді 1/2 фіналу ЛЄ. Про черговий камбек Баєра з 0:2 та історичний вихід Аталанти у фінал Ліги Європи читайте в огляді Setanta Sports.

Баєр – Рома

Рома ледь не здійснила камбек після домашніх 0:2, але сталося те, що завжди стається в матчах Баєра в цьому сезоні. Леверкузенці знову відіграли два мʼячі і врятували непереможну серію на 97-й хвилині. Фантастика!

Насправді, гра не сильно відрізнялася від того, що ми побачили минулого тижня. Баєр більше атакував, постійно йшов вперед, а Рома шукала свої моменти в неочевидних ситуаціях. Леверкузенці привезли собі два непотрібних пенальті і в середині другого тайму рахунок за сумою двох матчів був вже 2:2. Тут вже варто було рятувати путівку в фінал ЛЄ, а не думати про якісь серії.

І Хабі Алонсо це вдалося! Знову. Він одразу випустив Шика і Вірца, які тільки посилили тиск на ворота Свілара, що призвело до автоголу Манчіні. Та навіть після цього Баєр продовжив йти вперед, ніби це йому треба забивати для проходу далі. Одна з останніх атак завершилась рейдом свіжого Станішича правим флангом і влучним ударом. Ідеальний сезон все ближче.

Аталанта – Марсель

В іншому матчі Аталанта знищила Марсель (3:0), не дозволивши йому створити нічого біля своїх воріт. Бергамаски мали ще до перерви громити суперника, але обмежились тільки голом Лукмана з-за меж штрафного майданчика.

Щойно стартував другий тайм, Руджері подвоїв перевагу господарів не менш красивим обвідним ударом у верхній кут. А добив провансальців вже у компенсований час Ель-Біляль Туре.