ЧС-2022. Аргентина пройшла Нідерланди у серії пенальті

Поєдинок між Аргентиною та Нідерландами у чвертьфіналі чемпіонату світу став одним з найвидовищніших в Катарі.

Команда Скалоні вийшла вперед ще у першому таймі. Мессі віддав дуже неочевидну передачу на Моліну та вивів його віч-на-віч з голкіпером, захисник не схибив. На 73 хвилині Акунья заробив пенальті, який вдало реалізував Мессі. Перевага 2:0 і вагома заявка на перемогу.

Нідерланди пішли вперед великими силами і на 83-ій Верггорст, який щойно з’явився на полі, відіграв один гол. Арбітр додав до основного часу 10 хвилин. На останніх секундах Нідерланди заробили штрафний. Оригінальний розіграш голом знову завершив Верггорст. 2:2 і матч перейшов у овертайм.

Протягом усього поєдинку на полі було багато емоції та сутичок, зокрема і у перерві після основного часу. Головному арбітру довелось показати 15! жовтих карток за весь поєдинок, але жодного вилучення.

Команди почали створювати моменти наприкінці овертаймів. Аргентинці атакували позиційно, а Нідерланди відповідали гострими контрвипадами. Ближчою до гола була команда Скалоні, але хлопців ван Гала рятували стійка, захисники або голкіпер. Матч перейшов у серію пенальті.

Еміліано Мартінес потягнув перші два 11-метрових удари від ван Дейка та Бергейса, що у підсумку і принесло перемогу Аргентині. У латиноамериканців не забив лише Енцо Фернандес, максимально подовживши інтригу у матчі.

У півфіналі чемпіонату світу Аргентина зустрінеться з Хорватією, яка трохи раніше пройшла Бразилію. Поєдинок відбудеться 13 грудня, початок – о 21:00.