ЧС-2022. Англія та США перемогли в останньому турі та вийшли в плей-офф

ЧС-2022. Англія та США вийшли в плей-оф | Setanta Sports

У 3 турі групового етапу чемпіонату світу США здобули мінімальну перемогу над Іраном, а Англія розгромила Вельс.

Перед останнім туром у групі B була збережена інтрига. Кожна з команд мала можливість потрапити у плей-оф чемпіонату світу, але зробили це Англія та США.

Вельса вистачило лише на перший тайм матчу з Англією

Команда Гарета Саутгейта з впевненим рахунком перемогла Вельс – 3:0. Щоправда, усі голи збірна Англії забила вже у другому таймі. У першій половині зустрічі хлопці Пейджа нав’язали боротьбу своїм суперникам, але травми Неко Вільямса та Бена Девіса внесли свої корективи.

На старті другого тайму Рашфорд відкрив рахунок у матчі чудовим ударом зі штрафного. Вже за 2 хвилини Фоден зробив рахунок 2:0, а на 68-ій хвилині Рашфорд оформив дубль.

Впевнена перемога Англії з рахунком 3:0 принесла команді перше місце у групі, а Вельс покидає турнір всього з 1 заліковим пунктом. У 1/8 фіналу Англія зіграє з Сенегалом.

Чемпіонат світу 2022
Група B, 3 тур
Вельс – Англія – 0:3
Голи: Рашфорд, 50, 68, Фоден, 52.

Пулішич ціною травми вивів США в плей-оф

У іншому матчі США та Іран фактично розігрували другу путівку у 1/8 чемпіоната світу, при чому Іран у цьому матчі влаштовувала нічия, а американцям потрібно було перемагати. Єдиний гол у матчі на 38-ій хвилині забив Пулішич. Під час цього нападник зазнав пошкодження і вже не з’явився на другий тайм.

Інтрига у матчі трималась до останньої секунди. Вже у компенсований час Іран міг відігратись – Пураліганджі головою пробив поруч зі стійкою після подачі з кутового, а пізніше рефері дивився VAR щодо пенальті у ворота США, але не помітив фолу.

У підсумку США посідає друге місце у групі B та залишає Іран поза змаганнями. У 1/8 команда Берголтер зустрінеться з Нідерландами.

Іран – США – 0:1
Гол: Пулішич, 38.