УПЛ. ЛНЗ громить “Минай“, “Олександрія” знову перемагає

Чергові результати УПЛ принесли несподівано впевнену перемогу ЛНЗ над “Минаєм“, а також другий поспіль успіх для “Олександрії“.

“Минай” – ЛНЗ

“Минай” у другому турі поспіль зазнав розгромної поразки. І якщо 4 голи від “Динамо” ще можна пояснити силою суперника, то 0:3 від ЛНЗ виправдати нічим. Гра вийшла досить веселою і могла повернутись у будь-яку зі сторін, але закінчилося все впевненою перемогою новачка УПЛ.

У першому таймі гостроти було небагато, і коли вже здавалось, що команди підуть на перерву за рахунку 0:0, красивий гол дальнім ударом поклав Віталій Бойко.

Цей м’яч змусив команди більш активно почати другий тайм. “Минай” йшов вперед щоб відігратись, а ЛНЗ отримував простір для контратак. Поки минайці безрезультатно билися об захист суперника, гості змогли спіймати оборонців на протиході, Антон Савін на долю секунди випередив голкіпера і проштовхнув м’яч у стійку. Максим Прядун встиг першим зіграти на добиванні і забив найлегший гол у кар’єрі – з метра в порожні ворота.

Контрольний постріл зробив Наумець. ЛНЗ розігнав контратаку 4 в 3 і зняв усі питання щодо переможця. Якщо такі результати УПЛ продовжаться, “Минай” може швидко зайняти місце минулорічного “Львова”.

“Олександрія” – “Минай”

Вдруге поспіль програв і “Металіст 1925”. Цього разу “Олександрії”, якій знову вистачило 1 голу для перемоги. Єдиний м’яч на рахунку Артема Шулянського, який виявився найбільш спритним у штовханині після кутового.

УПЛ. 2 тур

5 серпня

“Минай” – ЛНЗ – 0:3
Голи: Бойко, 45, Прядун, 53, Наумець, 78

“Олександрія” – “Металіст 1925” – 1:0
Гол: Шулянський, 37

В неділю пройде ще 4 матчі 2-го туру УПЛ. Гру “Колос” – “Чорноморець” у прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.