“АЕК” – “Дніпро-1” 1:0. Прикра поразка на Кіпрі

“Дніпро-1” поступився у виїзному матчі 1/16 Ліги конференцій проти “АЕКа” з Ларнаки (0:1).

Дебют “Дніпра-1” в плей-оф виявився приблизно таким же, як і дебют в єврокубках. Знову поразка, знову з різницею в один м’яч і знову від “АЕКа” з Ларнаки. Нам усім здавалось, що дніпряни зробили величезний крок вперед у порівнянні з самими собою серпневого зразка, але на виході маємо те що маємо.

Перший тайм цієї гри було дуже важко дивитись. Особливо на фоні того емоційного сплеску, який раніше влаштували “Шахтар” і “Ренн”. “Дніпру-1” не вдавалось створити абсолютно нічого, а кілька небезпечних атак “АЕКа” завершувались спробами закинути м’яч за комірець Валефу, ніби знущаючись над бразильцем. Увесь інший ігровий час зайняла боротьба без воріт.

На другий тайм “Дніпро-1” вийшов із зовсім іншим настроєм. Команда активно пішла вперед і почала бити по воротах. Довбик намагався в дотик переправити м’яч в сітку після подачі з кутового на лінію штрафного майданчика, Гуцуляк завдавав удар після зміщення в центр, а Піхальонок ледь не переграв Пірича після виходу один на один. Але щоразу голкіпер був на висоті, або ударам бракувало точності.

“АЕК” теж не відсиджувався в обороні, посилюючи тиск, і домігся свого на останніх хвилинах. Анхель Гарсія відгукнувся на подачу Густаво зі штрафного і пробив головою в кут воріт. Таким чином, кіпріоти вже втретє в цьому сезоні виграли у “Дніпра-1”, але перемога української команди в матчі-відповіді може перекреслити всі ці успіхи “АЕКа”.