Spain - France 2-1

Перший півфінал Євро-2024 завершився вольовою перемогою збірної Іспанії над віце-чемпіонами світу французами.

Протистояння чемпіонів світу 2010 і 2018 років вийшло досить яскравим, драматичним і насиченим на події. Власне, яким і має бути півфінал чемпіонату Європи. Хоча перед стартовим свистком були сумніви, що станеться саме так, але збірна Іспанії змусила французів відійти від свого прагматичного стилю та кинути всі сили в атаку.

Починалось все для підопічних Дідьє Дешама досить непогано. Команда, яка до цього за 5 матчів не забила жодного гола з гри, а у чвертьфіналі за 120 хвилин не награла навіть на 1 xG, відзначилась вже в дебюті. Коло Муані замкнув подачу Мбаппе, ніби вибачаючись за всі свої попередні промахи.

Іспанія з гідністю прийняла цей удар і за 20 хвилин вже вела в рахунку. Спочатку Ламін Ямаль поклав шедевральний обвідний дальній удар, ставши наймолодшим автором гола на чемпіонатах Європи. А за кілька хвилин Дані Ольмо зіграв на підбиранні і рикошетом від Кюнде спрямував мʼяч у сітку.

У Франції було більше години ігрового часу, щоб змінити ситуацію, але зробити це їй так і не вдалося. Віце-чемпіони світу йшли вперед, намагалися створювати моменти і навіть випустили Олівʼє Жиру, який пропустив обидва попередні матчі плей-оф. В той же час Іспанія терпляче чекала своїх моментів та періодично тікала у контратаки, але 0 ударів у площину за рахунку 2:1 і всього один постріл в напрямку воріт за другий тайм виглядають дуже красномовно. Тим не менш, “фурія роха” у фіналі і вже чекає на свого суперника.

Євро-2024. 1/2 фіналу

09.07.2024

Іспанія – Франція – 2:1
Голи: Ямаль, 21, Ольмо, 25 – Коло Муані, 9

Другий півфінал Євро-2024 пройде вже сьогодні. За путівку до фіналу боротимуться збірні Нідерландів і Англії. Початок матчу – о 22:00 за Києвом.