Лейкерс - Кліпперс. Результати НБА 8 січня
2024 Jan 08, 12:41 ПП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА пройшли чергові 9 поєдинків. Про несподіваний підсумок дербі “Лейкерс” – “Кліпперс”, чергову поразку лідера Заходу “Міннесоти” та інші новини НБА 8 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Лейкерс” – “Кліпперс” – 106:103

Матч двох команд із Лос-Анджелеса несподівано завершився перемогою “Лейкерс”. Справа в тому, що перед цією грою “озерні” програли 4 поєдинки поспіль, а серія “Кліпперс” налічувала 5 перемог поспіль, тому саме вони вважалися фаворитом.

Ініціативою і справді володіли номінальні гості. “Кліпперс” захопили лідерство ще на перших хвилинах і тримались попереду до середини третьої чверті. Далі гру в свої руки взяли вже “Лейкерс”, проте за півтори хвилини до сирени командам довелося починати все спочатку – встановився рівний рахунок 98:98. Фінал залишився за господарями, які точніше кидали і з гри, і з лінії штрафних.

Найкращим на майданчику цього вечора був ЛеБрон Джеймс, на рахунку якого 25 очок і шедевральний данк, який увійде до хайлайтів сезону. Ще 22 очки і 10 підбирань додав Ентоні Девіс.

“Даллас” – “Міннесота” – 115:108

Продовжує валитися лідер Західної конференції “Міннесота” – “Тімбервулвз” програли третій з чотирьох матчів у новому році. За останні 10 поєдинків у команди вже 5 поразок, та це не заважає їй триматися на чолі таблиці.

Цього разу “Міннесота” мала здобувати ефектну перемогу над “Далласом” завдяки шаленому ривку в останній чверті (19:4), та видохлася занадто рано. “Маверікс” відповіли своєю суперсерією (15:2) і вирвали перемогу.

Найкращим гравцем матчу став Ентоні Едвардс, на рахунку якого дабл-дабл – 36 очок і 10 підбирань. “Даллас” відповів дуетом – у Ірвінга 35 очок, а у Дончича – 34.

Результати регулярного чемпіонату НБА

8 січня

“Клівленд” – “Сан-Антоніо” – 117:115 (28:32, 34:24, 26:28, 29:31)

“Бруклін” – “Портленд” – 127:134 OT (30:26, 22:24, 41:35, 22:30, 12:19)

“Сакраменто” – “Новий Орлеан” – 100:133 (21:33, 26:39, 14:31, 39:30)

“Орландо” – “Атланта” – 117:110 OT (32:28, 19:32, 34:18, 20:27, 12:5)

“Даллас” – “Міннесота” – 115:108 (30:29, 30:27, 31:26, 24:26)

“Денвер” – “Детройт” – 131:114 (31:29, 34:28, 43:28, 23:29)

“Фінікс” – “Мемфіс” – 115:121 (32:26, ​​31:32, 34:28, 18:35)

“Голден Стейт” – “Торонто” – 118:133 (28:36, 21:40, 38:25, 31:32)

“Лейкерс” – “Кліпперс” – 106:103 (19:24, 30:29, 32:24, 25:26)

Де дивитись НБА?

В ніч на 9 січня в НБА пройдуть ще 6 матчів регулярного сезону. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.