Святослав Михайлюк. Результати НБА 6 січня
2024 Jan 06, 14:06 ПП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА відбулись одразу 14 поєдинків, серед яких і матч “Бостон” – “Юта” в якому чимало ігрового часу отримав українець Святослав Михайлюк. Про всі результати та інші новини НБА 6 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Юта” – 126:97

“Бостон” правильно відреагував на поразку від “Оклахоми, знищивши “Юту”. Команда Святослава Михайлюка з перших же секунд почала розривати суперника і закінчила другу чверть із перевагою у 30+ очок. Після цього “Селтікс” дещо заспокоїлись і дали пограти супернику.

Завдяки такому відриву чимало ігрового часу дісталося і Михайлюку. Святослав провів на майданчику 14 хвилин 50 секунд, закинув один триочковий та зробив 3 підбирання. Найкращими у складі “Бостона” вже традиційно стали Тейтум (30 очок) і Порзінгіс (19).

“Сакраменто” іншого українця Олексія Леня за схожим сценарієм переміг “Торонто”. От тільки “Кінгз” занадто сильно розслабились і розгубили майже всю свою перевагу (135:130). Лень весь матч провів на лаві запасних.

“Денвер” – “Орландо” – 120:122

Несподівано програв свій матч “Денвер”, який починав третю чверть із запасом у 18 очок. Лідерам “Орландо” довелося провести один із найкращих поєдинків цього сезону, щоб відігратися, а потім і вирвати перемогу.

Паоло Банкеро оформив свій перший тріпл-дабл у карʼєрі (32 очки + 10 підбиран + 11 асистів), а Джелен Саггс і Коул Ентоні додали ще 50 очок на двох (27 та 23 відповідно). Нікола Йокич відповів на таку зухвалість лише 29 очками.

Результати регулярного чемпіонату НБА

6 січня

“Бостон” – “Юта” – 126:97 (30:15, 41:25, 36:35, 19:22)

“Індіана” – “Атланта” – 150:116 (38:24, 40:30, 39:29, 33:33)

“Бруклін” – “Оклахома” – 124:115 (39:21, 36:26, 26:32, 23:36)

“Клівленд” – “Вашингтон” – 114:90 (36:26, 16:14, 32:19, 30:31)

“Філадельфія” – “Нью-Йорк” – 92:128 (30:34, 25:41, 21:18, 16:35)

“Новий Орлеан” – “Кліпперс” – 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19)

“Г’юстон” – “Міннесота” – 95:122 (24:32, 22:24, 26:28, 23:38)

“Чикаго” – “Шарлотт” – 104:91 (23:22, 24:19, 27:28, 30:22)

“Даллас” – “Портленд” – 139:103 (38:26, 24:27, 40:16, 37:34)

“Денвер” – “Орландо” – 120:122 (37:28, 30:26, 31:41, 22:27)

“Фінікс” – “Маямі” – 113:97 (33:29, 29:26, 32:20, 19:22)

“Голден Стейт” – “Детройт” – 113:109 (22:20, 28:26, 29:29, 34:34)

“Лейкерс” – “Мемфіс” – 113:127 (38:29, 21:29, 35:36, 19:33)

“Сакраменто” – “Торонто” – 135:130 (36:27, 41:30, 30:40, 28:33)

Де дивитись НБА?

В ніч на 7 січня в НБА пройдуть ще 4 матчі. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.