2024 Jan 28, 11:59 ДП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА одразу кілька суперматчів подарували вогняну розвʼязку. Про поєдинок “Голден Стейт” – “Лейкерс” та інші новини НБА 28 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Голден Стейт” – “Лейкерс” – 144:145 2OT

“Ворріорз” і “Лейкерс” видали фантастичний матч, найкращих зразків кількарічної давнини. Щільна боротьба, 2 овертайми і топ-перфоманс від лідерів – 46 очок у Стефа Каррі (9 триочкових) і шалений тріпл-дабл ЛеБрона Джеймса (36 + 20 підбирань + 12 передач). Навіть Ентоні Девіс із непоганими 29 + 13 підбирань просто загубився на їхньому фоні.

Першу половину гри команди провели абсолютно на рівних і тільки два кидки “Лейкерс” перед самою перервою дещо окреслили їхню перевагу. На старті третьої чверті вже господарі видали неймовірну серію (22:3) і втекли, здавалось, за перемогою. Та ЛеБрон і компанія знайшли в собі сили не тільки відігратися, а й вийти вперед незадовго до сирени. Тільки кидок Стефа Каррі на останніх секундах перевів гру в овертайм.

Протягом всього овертайма ініціативою володіли гості, але заробити собі безпечний гандикап вони так і не змогли. Цього разу “Ворріорз” врятував триочковий Клея Томпсона за 5 секунд до сирени і невдала відповідь від Джеймса.

І тільки другий овертайм, кінцівка якого перетворилася на перестрілку штрафними, зафіксував перемогу “Лейкерс”.

Також цієї ночі свої матчі провели команди обох українців. “Сакраменто” без Олексія Леня домінував над “Далласом”, але наприкінці ледь не розгубив 20 очок переваги. Завершилося все скромними +5 на користь “королів”.

А “Бостон” Святослава Михайлюка майже без шансів програв “Кліпперс”. У третій чверті перевага команди з Лос-Анджелеса сягнула вражаючих 36 очок, після чого гості скинули оберти і дозволили скоротити її майже двічі. Тим не менше, є в цій поразці і позитив – Михайлюк отримав майже 8 хвилин ігрового часу, заробив 6 очок, а також по одному підбиранню і асисту.

Результати регулярного чемпіонату НБА

28 січня

• “Детройт” – “Вашингтон” – 104:118 (33:36, 10:25, 22:26, 19:31)
  • “Нью-Йорк” – “Маямі” – 125:109 (27:30, 34:21, 28:35, 36:23)
  • “Денвер” – “Філадельфія” – 111:105 (31:27, 33:35, 22:26, 25:17)
  • “Бруклін” – “Г’юстон” – 106:104 (35:15, 25:25, 28:30, 18:34)
  • “Бостон” – “Кліпперс” – 96:115 (21:26, 18:29, 21:36, 36:24)
  • “Шарлотт” – “Юта” – 122:134 (24:47, 23:35, 41:23, 34:29)
  • “Мілвокі” – “Новий Орлеан” – 141:117 (36:32, 39:31, 37:24, 29:30)
  • “Сан-Антоніо” – “Міннесота” – 113:112 (23:36, 29:28, 28:26, 33:22)
  • “Голден Стейт” – “Лейкерс” – 144:145 OT (30:33, 33:35, 36:23, 19:27, 12:12, 14:15)
  • “Даллас” – “Сакраменто” – 115:120 (25:29, 24:34, 26:31, 40:26)

Де дивитись НБА?

В ніч на 29 січня пройдуть чергові 5 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.