Результати НБА 4 квітня
2024 Apr 04, 20:42 ПП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА пройшли чергові 9 матчів регулярного чемпіонату. Скромний виступ Святослава Михайлюка в поєдинку “Бостон” – “Оклахома” та інші новини НБА 4 квітня читайте в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Оклахома” – 135:100

“Бостон” Святослава Михайлюка виграв третій матч поспіль, розгромивши одного з лідерів Заходу “Оклахому”. “Селтікс” поступово нарощували перевагу, а в останній чверті просто знищили суперника. В тому числі і завдяки ривку 13:0.

Найбільше очок у цьому матчі несподівано зібрав Порзінгіс – 27 + 12 підбирань. У Тейтума “всього” 24, а у Брауна – 23. Святослав Михайлюк провів на майданчику 3 хвилини 35 секунд і відзначився двома асистами.

“Фінікс” – “Клівленд” – 122:101

Черговий топ-матч провели лідери “Фінікса”. Букер і Дюрент на двох набрали 72 очки (40 і 32 відповідно), що дозволило “Санз” переїхати “Клівленд”. Як і проти “Нового Орлеана”, господарі провели ударну першу половину гри, відірвалися на 25 очок, після чого спокійно втримували перевагу.

Результати регулярного чемпіонату НБА

4 квітня

• “Вашингтон” – “Лейкерс” – 120:125 (29:39, 31:28, 26:34, 34:24)
  • “Шарлотт” – “Портленд” – 86:89 (21:30, 23:15, 22:22, 20:22)
  • “Бостон” – “Оклахома” – 135:100 (30:23, 31:24, 32:36, 42:17)
  • “Атланта” – “Детройт” – 121:113 (28:23, 31:27, 33:29, 29:34)
  • “Бруклін” – “Індіана” – 115:111 (19:31, 42:31, 27:25, 27:24)
  • “Мілвокі” – “Мемфіс” – 101:111 (22:26, 27:27, 29:26, 23:32)
  • “Новий Орлеан” – “Орландо” – 108:117 (26:24, 29:34, 21:33, 32:26)
  • “Міннесота” – “Торонто” – 133:85 (23:19, 35:23, 33:18, 42:25)
  • “Фінікс” – “Клівленд” – 122:101 (34:20, 38:27, 26:30, 24:24)

Де дивитись НБА?

В ніч на 5 квітня в НБА пройдуть ще 5 матчів регулярного сезону, серед яких гра “Сакраменто” Олексія Леня з “Нью-Йорком”. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports.