Результати НБА: “Сакраменто” Леня переміг “Лейкерс”, “Голден Стейт” розбив “Мілвокі”

Сакраменто переміг Лейкерс та інші результати НБА

В ніч на 7 березня відбулись 8 поєдинків регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Голден Стейт” – “Мілвокі” – 125:90

“Голден Стейт” більш ніж впевнено переміг “Мілвокі”. “Ворріорз” потужно розпочали зустріч та до великої перерви вже випереджали суперника на 20 очок. У третій чверті “Бакс” трохи скоротили відставання, але в останній 20-хвилинці господарі просто знищили опонента: 32:9.

Найкращим гравцем матчу став лідер “Голден Стейт” Стефен Каррі. На його рахунку 29 очок, 8 підбирань та 5 передач. В складі “Мілвокі” виділився Янніс Адетокунбо, який набрав 23 бали, виконав 7 підбирань та 6 асистів.

“Лейкерс” – “Сакраменто” – 120:130

“Лейкерс” добре розпочали поєдинок, проте розгубили всю перевагу у другій чверті, після якої поступались 57:72. Команда з Лос-Анджелеса намагалась повернутись у гру, пле максимум, що вдалось, скоротити відставання до 10 очок.

Захисник “Сакраменто” Де’Аарон Фокс набрав 44 очки, виконав 4 підбирання та 4 передачі. А ось українець з “Кінгз” Олексій Лень за майже 10 хвилин на паркеті виконав лише 3 підбирання. У складі “Лейкерс” найрезультативнішим став Леброн Джеймс, в активі якого 31 очко, 5 підбирань та 13 асистів.

Результати НБА

07.03.2024

• “Вашингтон” – “Орландо” – 109:119 (34:23, 31:30, 18:31, 26:35)
  • Атланта” – “Клівленд” – 112:101 (31:28, 33:21, 23:40, 25:12)
  • “Філадельфія” – “Мемфіс” – 109:115 (31:37, 33:19, 29:25, 16:34)
  • “Г’юстон” – “Кліпперс” – 116:122 (27:19, 30:25, 29:36, 30:42)
  • “Юта” – “Чикаго” – 117:119 (29:33, 25:30, 29:30, 34:26)
  • Голден Стейт” – “Мілвокі” – 125:90 (40:32, 38:26, 15:23, 32:9)
  • “Портленд” – “Оклахома” – 120:128 (27:32, 30:33, 30:32, 33:31)
  • “Лейкерс” – “Сакраменто” – 120:130 (37:28, 20:44, 35:32, 28:26)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА відбудеться ще 7 поєдинків регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.