Результати НБА: Маямі зрівняв рахунок з Бостоном, Оклахома перемогла Новий Орлеан

Бостон програв Маямі та інші результати НБА

В ніч на 25 квітня в НБА пройшли другі матчі у кількох серіях плей-оф. Маямі переміг Бостон та інші результати НБА.

Бостон – Маямі – 101:111

Бостон досить несподівано програв Маямі у другому матчі серії. Перша частина поєдинку була рівною, але після великої перерви Гіт почали нарощувати відрив та у підсумку здобули перемогу, зрівнявши рахунок в серії.

При цьому найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Бостона Джейлен Браун, який набрав 33 очки, виконав 8 підбирань та віддав 1 передачу. У складі Маямі виділився Тайлер Хірро з 24 очками, 5 підбираннями та 14 асистами. Українець Святослав Михайлюк на паркеті не з’явився.

Оклахома – Новий Орлеан – 124:92

Оклахому вдруге дуже впевнено перемогла Новий Орлеан. Вже після першої чверті рахунок був 35:22 на користь господарів. Згодом поєдинок дещо вирівнявся, але в останній 12-хвилинці Тандер знищив суперника.

33 очки, 3 підбирання та 5 передач записав у свій актив лідер Оклахоми Шей Гілджис-Александер. У складі Пеліканс найрезультативнішим став Йонас Валанчюнас з 19 очками, 7 підбираннями та 2 передачами.

Результати НБА. Плей-оф. 1/8 фіналу

25.04.2024

• Бостон – Маямі – 101:111 (27:28, 34:30, 18:27, 22:26)
    Рахунок у серії: 1:1
  • Оклахома – Новий Орлеан – 124:92 (35:22, 28:28, 29:24, 32:18)
    Рахунок у серії: 2:0

Де дивитись НБА?

Вже в ніч на 26 квітня відбудеться ще 3 матчі плей-оф НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.