2023 Nov 07, 11:11 ДП
2 хвилин читання

В ніч на 7 листопада відбулось 12 поєдинків регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Філадельфія” – “Вашингтон”

“Філадельфія” впевнено обіграла “Вашингтон” та після поразки у першому поєдинку здобула п’яту перемогу поспіль. “Севенті Сіксерз” були кращими за суперника практично у кожній чверті. Лише на останньому відрізку гри “Вашингтон” намагався зрівняти рахунок, але відрив був завеликим.

Центровий “Філадельфії” Джоель Ембіід набрав у поєдинку 48 очок, встановивши особистий рекорд сезону. У третій чверті камерунець набрав 29 очок, що є рекордним показником команди за одну чверть. Також на рахунку баскетболіста 11 підбирань та 6 передач. У “Візардс” найрезультативнішим став Кайл Кузма з 28 очками, 6 підбираннями та 4 передачами.

“Міннесота” – “Бостон”

“Міннесота” завдала “Бостону” першої поразки в сезоні. Протягом чотирьох чвертей гра була досить рівною і за 1:40 до сирени встановився рахунок 101:101. За кілька секунд до завершення останньої чверті перемогу “Бостону” міг принести Бжейлен Браун, але трохи не влучив з-за дуги. У підсумку в овертаймі сильнішою була “Міннесота”.

Найрезультативнішим у поєдинку став захисник “Тімбервулвз” Ентоні Едвардс. На його рахунку 38 очок, 9 підбирань та 7 передач. Форвард “Селтікс” Джейсон Тейтум набрав 32 очки, 5 підбирань та 2 передачі. Українець Святослав Михайлюк провів на паркеті близько 4 хвилин, але активними діями не відзначився.

Результати НБА

07.11.2023

Індіана” – “Сан-Антоніо” – 152:111 (44:28, 42:33, 33:26, 33:24)

Філадельфія” – “Вашингтон” – 146:128 (33:24, 42:34, 45:40, 26:30)

“Орландо” – “Даллас” – 102:117 (33:27, 33:26, 17:33, 19:31)

“Детройт” – “Голден Стейт” – 109:120 (26:31, 22:25, 34:27, 27:37)

“Бруклін” – “Мілвокі” – 125:129 (32:29, 35:34, 27:33, 31:33)

Маямі” – “Лейкерс” – 108:107 (33:33, 29:26, 28:20, 18:28)

Нью-Йорк” – “Кліпперс” – 111:97 (19:21, 23:25, 34:30, 35:21)

Чикаго” – “Юта” – 130:113 (37:32, 29:20, 32:26, ​​32:35)

Оклахома” – “Атланта” – 126:117 (29:28, 29:22, 38:27, 30:40)

Міннесота” – “Бостон” – 114:109 OT (29:26, 23:29, 27:19, 22:27, 13:8)

Х’юстон” – “Сакраменто” – 122:97 (32:22, 35:20, 30:18, 25:37)

Денвер” – “Новий Орлеан” – 134:116 (25:27, 34:44, 40:21, 35:24)

Де дивитись НБА?

Наступні 14 матчів НБА відбудуться в ніч на 9 листопада. Дивіться матчі регулярного сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб слідкувати за баскетболом світового рівня.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.