“Фінікс” ефектно переміг “Даллас” та інші результати НБА

Даллас - Фінікс. Результати НБА 25 січня

Цієї ночі в НБА знову пройшло кілька яскравих протистоянь. Про поєдинок “Даллас” – “Фінікс” та інші новини НБА 25 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Даллас” – “Фінікс” – 109:132

“Фінікс” виграв сьомий матч поспіль, розібравши на запчастини “Даллас”. Хоча всередині другої чверті ситуація була абсолютно протилежною. Старт поєдинку залишився повністю за “Маверікс”, і в певний момент вони навіть відірвались на 16 очок, та кілька невдалих відрізків повністю переломали гру.

Спочатку “Санз” зробили ривок 15:2 і фактично зрівняли рахунок, а після перерви взагалі знищили суперника, вигравши 23 очки. За таких умов остання чверть перетворилася на формальність. Перемога дозволила “Фініксу” закріпитися в зоні плей-оф (6 місце). “Даллас” продовжує йти в зоні плей-ін, та 4 поразки в 5 останніх матчах натякають, що це ненадовго. “Лейкерс” і “Ворріорз” вже вийшли на полювання.

Відзначаємо черговий топ-матч Девіна Букера. Кілька днів тому він настріляв 52 очки проти “Нового Орлеана”, а зараз набрав дуже солідні 46 пунктів.

“Мілвокі” – “Клівленд” – 126:116

Головний переслідувач “Бостона” на Сході “Мілвокі” розібрався з “Клівлендом”. “Бакс” не дали супернику полідирувати жодної секунди, поступово нарощуючи перевагу по ходу матчу.

Лідер “Мілвокі” Янніс Адетокунбо цього вечора напрацював на сьомий в сезоні тріпл-дабл – 35 очок + 18 підбирань + 10 передач. Ще 28 очок в доробок “Бакс” додав Ліллард.

Результати регулярного чемпіонату НБА

25 січня

• “Вашингтон” – “Міннесота” – 107:118 (24:30, 35:27, 19:33, 29:28)
  • “Детройт” – “Шарлотт” – 113:106 (28:31, 24:21, 37:40, 24:14)
  • “Маямі” – “Мемфіс” – 96:105 (22:21, 20:28, 26:33, 28:23)
  • “Мілвокі” – “Клівленд” – 126:116 (32:28, 29:23, 32:28, 33:37)
  • “Г’юстон” – “Портленд” – 131:137 OT (31:30, 32:27, 33:41, 28:26, 7:13)
  • “Даллас” – “Фінікс” – 109:132 (34:25, 24:32, 20:43, 31:32)
  • “Сан-Антоніо” – “Оклахома” – 114:140 (28:35, 24:28, 24:37, 38:40)
  • “Голден Стейт” – “Атланта” – 134:112 (38:31, 31:37, 32:24, 33:20)

Де дивитись НБА?

В ніч на 26 січня пройдуть ще 7 поєдинків регулярного чемпіонату, в тому числі і за участі команд обох українців – “Бостона” і “Сакраменто”. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.