Результати НБА 24 січня
2024 Jan 24, 17:18 ПП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА стартував Тиждень протистоянь серія принципових матчів, що триватиме найближчі кілька днів. Про поєдинок “Індіана” – “Денвер”, дербі Лос-Анджелеса та інші новини НБА 24 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Індіана” – “Денвер” – 109:114

“Денвер” продовжує набирати оберти. Цього разу чемпіони у непростому матчі з двома камбеками здолали “Індіану”. “Наггетс” провалили другу чверть, у якій відпустили суперника на 13 очок, але швидко відігрались. За кілька ривків гості не просто скоротили відставання, а й заробили собі солідну фору +12.

Варто віддати належне “Індіані”, яка не попливла, а знайшла в собі сили на камбек. Ривок 10:0 за кілька хвилин до сирени зрівняв рахунок (100:100), та на більше “Пейсерз” вже не вистачило. За останні 2,5 хвилини вони набрали всього 2 очки, дозволивши “Денверу” відновити комфортну перевагу.

Обидва лідери “Наггетс” Йокич і Мюррей набрали по 31 очку, а серб додав ще й 13 підбирань + 10 асистів. Найкращий показник у “Індіани” – скромні 22 очки Майлза Тернера. За кількістю перемог “Денвер” вже вийшов на перше місце на Заході, а за відсотком поки дещо поступається “Оклахомі” і “Міннесоті”.

“Кліпперс” – “Лейкерс” – 127:116

“Лейкерс” без ЛеБрона вперше в сезоні програли битву за Лос-Анджелес. “Озерні” з перших хвилин почали відставати від “Кліпперс”, а коли замахнулись на камбек, було вже пізно.

В останній чверті номінальні гості скоротили відставання всього до 2 очок, але одразу після цього отримали 0:9 і забули про перемогу. Не допомогли навіть дабл-дабли Расселла (27 + 10 передач) і Девіса (26 + 12 підбирань). Лідери “Кліпперс” настріляли трохи менше – у Леонарда 25 очок + 11 підбирань + 10 передач, а у Гардена – 23 + 10 асистів.

Результати регулярного чемпіонату НБА

24 січня

• “Індіана” – “Денвер” – 109:114 (29:28, 33:26, 19:39, 28:21)
  • “Бруклін” – “Нью-Йорк” – 103:108 (28:26, 21:24, 36:26, 18:32)
  • “Оклахома” – “Портленд” – 111:109 (38:28, 20:38, 30:20, 23:23)
  • “Новий Орлеан” – “Юта” – 153:124 (34:30, 43:29, 38:32, 38:33)
  • “Кліпперс” – “Лейкерс” – 127:116 (35:29, 42:35, 29:33, 21:19)

Де дивитись НБА?

В ніч на 25 січня пройдуть ще 8 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.