Яскраві перемоги “Бостона” і “Ворріорз” та інші результати НБА

Результати НБА 31 січня

Цієї ночі в НБА відбулись ще 5 матчів. Про поєдинок команди Святослава Михайлюка “Бостон” – “Індіана” та інші новини НБА 31 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Індіана” – 129:124

“Бостон” виграв другий матч за два дні. Вчора “зелені” зробили камбек проти “Нового Орлеана”, а сьогодні без проблем розібралися з “Індіаною”. “Селтікс” потужно провели першу половину гри, але це не позбавило їх необхідності вмикатися на повну потужність наприкінці.

Після двох чвертей перевага “Бостона” складала 15 очок, проте “Індіана” помножила їх на нуль за лічені хвилини. “Пейсерз” допоміг ривок 13:2 на початку третьої чверті, після чого гра почалася наче з чистого аркуша. Втім, і цього разу більш вдалим початок видався для “Селтікс”. У певний момент їхній відрив знову перевалив за +10, а сирену вони зустріли з комфортними +5.

Найкращим гравцем матчу став Джейсон Тейтум, який стабільно набирає більше 20 очок. Цього разу він зупинився на позначці 30. Ще 49 на двох додали Браун (25) і Вайт (24). Святослав Михайлюк весь матч провів на лаві запасних.

”Голден Стейт” – “Філадельфія” – 119:107

Після двох поспіль поразок в одне очко “Голден Стейт”, нарешті, переміг. І не кого-небудь, а “Філадельфію”, яка знову змінює переможну серію низкою поразок. Невдача в Сан-Франциско стала для “сімдесят шостих” четвертою поспіль.

Перша зустріч команд у цьому сезоні пройшла майже повністю під диктовку “Ворріорз”. Єдиний відрізок, який вони провалили – кінцівка першої чверті, коли +5 раптово перетворилися на -7. Далі “воїни” поступово зрівняли рахунок, а в третій чверті оформили вирішальний запас, який і став фундаментом для перемоги.

Стеф Каррі влаштував Ембііду справжній майстер-клас, набравши 37 очок. Джоель, який щойно відновився після невеличкого пошкодження, відповів скромними 14 очками.

Результати регулярного чемпіонату НБА

31 січня

• “Атланта” – “Лейкерс” – 138:122 (36:29, 31:27, 36:32, 35:34)
  • “Бостон” – “Індіана” – 129:124 (36:26, 45:40, 25:37, 23:21)
  • “Нью-Йорк” – “Юта” – 118:103 (29:22, 28:27, 36:24, 25:30)
  • “Чикаго” – “Торонто” – 107:118 (31:27, 32:26, 26:37, 18:28)
  • ”Голден Стейт” – “Філадельфія” – 119:107 (23:28, 29:22, 34:27, 33:30)

Де дивитись НБА?

В ніч на 31 січня пройдуть ще 10 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.