Перемога “Мілвокі”, 60 очок Каррі та інші результати НБА

Результати НБА 4 лютого

Цієї ночі в НБА пройшли чергові 6 матчів. Про яскраве протистояння “Даллас” – “Мілвокі”, рекорд сезону від Стефа Каррі та інші новини НБА 4 лютого читайте в огляді Setanta Sports.

“Даллас” – “Мілвокі” – 117:129

Дончич і Янніс перетворили протистояння “Далласа” з “Мілвокі” на справжнє шоу. Лідери по черзі тягнули свої команди до перемоги, але останнє слово залишилось за греком.

Хоча починалось все для “Бакс” вкрай погано. “Даллас” провів шалену першу чверть, набравши 44 очки і одразу заробив собі відрив +24. Втім, тримався він недовго – поступово “Мілвокі” наблизився до господарів, а третю чверть завершив, маючи одне очко переваги (93:92). Фінальний відрізок також залишився за гостями і за кілька хвилин до сирени вони вже мали +15.

Янніс Адетокутбо приніс “Бакс” вражаючі 48 очок і додав до них 10 передач. Дончич відповів достойно – 40 + 11 асистів, а до тріпл-дабла йому не вистачило лише одного підбирання.

“Атланта” – “Голден Стейт” – 141:134 OT

Головним героєм ігрового дня став Стеф Каррі, який встановив особистий рекорд сезону. Проти “Атланти” лідер “Ворріорз” набрав 60 очок і став тільки другим в історії (після Кобі Браянта), кому вдалося зробити це у віці 35 років. Та навіть це не допомогло “Голден Стейт” перемогти і наблизитись до зони плей-оф.

Матч вийшов досить рівним, хоча саме Каррі мав вирішувати його долю. Після першого кидка Стефа за кілька секунд до сирени “Гокс” встигли відігратися, а другий вийшов неточним. А в овертаймі вже господарі диктували свою гру і впевнено перемогли.

Результати регулярного чемпіонату НБА

4 лютого

• “Філадельфія” – “Бруклін” – 121:136 (22:38, 29:29, 31:38, 39:31)
  • “Атланта” – “Голден Стейт” – 141:134 OT (28:33, 36:31, 25:25, 34:34, 18:11)
  • “Чикаго” – “Сакраменто” – 115:123 (25:32, 27:39, 29:20, 34:32)
  • “Сан-Антоніо” – “Клівленд” – 101:117 (25:30, 20:37, 26:25, 30:25)
  • “Даллас” – “Мілвокі” – 117:129 (44:20, 21:40, 27:33, 25:36)
  • “Нью-Йорк” – “Лейкерс” – 105:113 (25:27, 34:32, 27:21, 19:33)

Де дивитись НБА?

В ніч на 5 лютого пройдуть ще 9 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.