Вогняна перемога “Нікс”, поразка “Сакраменто” та інші результати НБА

Результати НБА 27 лютого

Цієї ночі в НБА пройшли 4 матчі регулярного чемпіонату. Про поєдинок команди Олексія Леня “Сакраменто” – “Маямі” та інші новини НБА 27 лютого читайте в огляді Setanta Sports.

“Сакраменто” – “Маямі” – 110:121

“Сакраменто” Олексія Леня програв вперше за 4 матчі. Після вчорашньої перемоги над “Кліпперс” “королі” майже без шансів поступилися “Маямі”.

Якщо бути точним, шанси у “Кінгз” були, але тільки до середини третьої чверті. Потім “Гіт” зробили шалений ривок 17:2 і зняли питання про переможця. Наприкінці розрив між командами скоротився до мінімуму, проте фіналісти минулого сезону втримали перемогу.

Найбільший вклад у перемогу “Маямі” зробив Бем Адебайо – 28 очок і 10 підбирань. У “Кінгз” найкращими стали Кіган Мюррей (28) та ДеʼАарон Фокс . Олексій Лень провів увесь матч на лаві запасних.

“Нью-Йорк” – “Детройт” – 113:111

Значно цікавішою вийшла розвʼязка в Нью-Йорку, де “Нікс” приймали “Детройт”. Гості, які йдуть останніми у всій лізі, мали шанс перервати пʼятиматчеву серію поразок, але постраждали від неоднозначного рішення рефері.

За 8 секунд до сирени Донте Дівінченцо брутально зупинив Оскара Томпсона і відібрав у нього мʼяч. Арбітри не розгледіли очевидне порушення, а епізод завершився переможним кидком Джоша Гарта (ще і з фолом).

Лідер “Нікс” Джейлен Брансон набрав у цій грі солідні 35 очок і 12 передач, а герой останніх секунд Гарт – 23 пункти. Кейд Каннінгем, який найемоційніше реагував на рішення суддів, відповів 32 очками.

Результати регулярного чемпіонату НБА

27 лютого

• “Індіана” – “Торонто” – 122:130 (28:30, 28:31, 31:29, 35:40)
  • “Нью-Йорк” – “Детройт” – 113:111 (29:27, 33:31, 30:26, 21:27)
  • “Мемфіс” – “Бруклін” – 86:111 (18:30, 22:36, 26:23, 20:22)
  • “Сакраменто” – “Маямі” – 110:121 (33:32, 29:33, 19:36, 29:20)

Де дивитись НБА?

В ніч на 28 лютого пройдуть 11 матчів регулярного чемпіонату, в тому числі і поєдинок “Бостона” Святослава Михайлюка з “Філадельфією”.

Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.