НБА. “Сакраменто” переміг “Фінікс”, “Шарлотт” поступився “Юті”

12 березня пройшли 10 матчів регулярного чемпіонату НБА.

“Сакраменто” Олексія Леня виграв третій матч поспіль, здолавши “Фінікс”. Протягом всього матчу на майданчику тривали гойдалки, але у вирішальний момент свою перевагу змогли закріпити саме “Кінгз” (128:119).

Українець на майданчик знову не виходив.

Команда іншого українського баскетболіста Святослава Михайлюка поступилась “Юті”. Гравці “Джаз” поступово нарощували перевагу і ривок “Шарлотт” у останній чверті вже нічого не змінив (111:119). В активі Михайлюка 8 хвилин 50 секунд на майданчику, 3 очки і одне підбирання.

Серед інших результатів варто відзначити топ-перфоманс від Стефа Каррі. Лідер “Голден Стейт” приніс своїй команді перемогу над “Мілвокі” (без Янніса). У вирішальні моменти він все зробив сам – закинув триочковий, який зрівняв рахунок за кілька секунд до сирени, потім ще й зробив важливий блок, а в овертаймі остаточно добив “Бакс” (125:116). Загалом лідер “Ворріорз” набрав 36 очок.