НБА. “Лейкерс” перемогли “Торонто”, “Денвер” програв “Сан-Антоніо”

11 березня пройшли чергові 6 матчів регулярного сезону НБА.

“Філадельфія” зусиллями Ембііда (39 + 7 підбирань) і Хардена (19 + 9 підбирань + 8 передач) зробила неймовірний камбек проти “Портленда”. “Сімдесят шості” відіграли відставання у 21 очко (за кілька хвилин до кінця матчу було ще -13), а за секунду до сирени Ембіід зробив ефектний вирішальний кидок (120:119).

“Лейкерс” виграли сьомий з 10 останніх матчів і вже закріплюються в зоні плей-оф. У поєдинку з “Торонто” “озерних” врятував ривок наприкінці матчу. В середині третьої чверті вони програвали 12 очок, але змогли перевернути ситуацію і впевнено перемогти з відривом +10.

“Міннесота” врятувалася у грі з “Брукліном” завдяки триочковому під саму сирену, та в овертаймі з двох спроб не змогла повторити цей трюк (123:124).

Відзначимо також черговий тріпл-дабл Ніколи Йокіча (37 + 11 підбирань + 11 передач). Попри другу поразку поспіль (120:128 від “Сан-Антоніо”), його “Денвер” продовжує впевнено лідирувати на Заході.