НБА. “Сакраменто” обіграв “Кліпперс”, “Шарлотт” поступився “Орландо”

4 березня пройшли чергові 10 матчів регулярного сезону НБА.

Штрафний кидок Сабоніса приніс “Сакраменто” Олексія Леня перемогу над “Кліпперс” (128:127). “Кінгз” були трохи попереду протягом усього матчу, а в останній чверті навіть відірвались на 13 очок, але розгубили всю перевагу. Українець на майданчик не виходив.

Більш напруженою і ефектною розв’язкою завершився тільки матч “Маямі” та “Нью-Йорка” (120:122). Вирішальний кидок Джуліуса Рендла став прикрасою цього ігрового дня.

“Шарлотт” Святослава Михайлюка без шансів поступився “Орландо” (106:117). “Горнетс” протягом трьох чвертей відпускали суперника у відрив і тільки коли той перестав грати, змогли трохи скоротити відставання.

Михайлюк провів на майданчику майже 16 хвилин, заробив 3 очки, віддав 2 асисти та зробив 1 підбирання.

Серед інших результатів відзначимо найбільший камбек сезону, який вдався “Брукліну”. В середині другої чверті “Нетс” програвали “Бостону” 28 очок, але виграли матч із різницею +10 (115:105).