2023 Mar 22, 14:15 ПП

22 березня пройшли 6 матчів регулярного сезону НБА.

“Сакраменто” Олексія Леня без шансів програв “Бостону” (109:132). Джейсон Тейтум провів черговий яскравий матч за “Селтікс”, набравши 36 очок. Для порівняння, найкращий гравець “Кінгз” (Фокс) набрав вдвічі менше.

Українець на майданчик цього вечора не виходив.

Найбільш напруженим матчем дня стало протистояння “Кліпперс” проти “Оклахоми” (100:101). На останніх секундах господарі намагалися вирвати перемогу, але “Тандер” дуже круто відзахищались і втримали мінімальну перевагу.

Ще болючішою цю поразку для “Кліпперс” зробила жахлива травма коліна Пола Джорджа. Поки невідомо на який період вибув форвард, але сам епізод виглядав не дуже оптимістично.

Відзначимо також перемогу “Клівленда” над “Брукліном” (115:109). Для “Нетс” це вже четверта поразка поспіль і надійне місце в плей-оф поступово вислизає з їхніх рук. Не можна навіть сказати, що “Бруклін” мав хоч якісь шанси перевати невдалу серію. В третій чверті їхнє відставання сягало 24 очок і лише ривок наприкінці матчу дозволив уникнути розгрому.