НБА. “Шарлотт” Михайлюка переміг, у Рендла 57 очок

В ніч на 21 березня в регулярному сезоні НБА відбулось 6 поєдинків.

“Шарлотт” Святослава Михайлюка вдома переміг ”Індіану” з рахунком 115:109. Українець провів на паркеті понад 15 хвилин, за цей час набрав 7 очок, виконав 2 підбирання та 2 передачі. Цією перемогою “Шарлотт” перервав серію з 4 програних матчів.

“Міннесота” на виїзді обіграла “Нью-Йорк” з рахунком 140:134. Щоправда, найрезультативнішим у матчі став форвард “Нікс” Джуліус Рендл. На його рахунку 57 очок, 4 підбирання та одна передача. Цією перемогою “Нью-Йорк” перервав 3-матчеву безвиграшну серію.