Плей-оф НБА: Міннесота вибила Фінікс, Мілвокі втретє програв

Результати НБА 29 квітня

В ніч на 29 квітня визначився перший учасник другого раунду цьогорічного плей-оф НБА. Перемога гостей в матчі Фінікс – Міннесота стала для них четвертою в серії і вивела Тімбервулвз у півфінал Західної конференції.

Фінікс – Міннесота –  116:122

Фінікс до останнього чіплявся за життя, але програв Міннесоті четвертий матч і найпершим вилетів з плей-оф. Тімбервулвз не вважалися фаворитами у цій парі, та це не завадило їм закрити серію з рахунком 4:0.

Гра проходила досить рівно, а припертий до стінки Фінікс ніяк не міг здобути хоч якусь серйозну перевагу. Найкраще досягнення Санз – +6 на початку третьої чверті, після чого справи стали погіршуватись. Остання чверть залишилась повністю за Міннесотую і Тімбервулвз абсолютно заслужено відсвяткували перемогу.

Не допомогли Фініксу навіть потужні перформанси Букера і Дюрента, які на двох набрали 82 очки (49 і 33 відповідно). У гостей найкращим став Ентоні Едвардс із 40 балами.

Філадельфія – Нью-Йорк – 92:97

Нью-Йорк вирвав непросту перемогу у Філадельфії і зробив рахунок в серії 3:1 на свою користь. Вже у першій чверті Нікс програвали 12 очок, але не розклеїлися поступово наздогнали суперника і видали потужну кінцівку. Головним героєм поєдинку став Джейлен Брансон, на рахунку якого 47 очок + 10 асистів.

У інших матчах ігрового дня Мілвокі без Янніса і Лілларда знову програв Індіані (1:3), а Кліпперс зрівняли рахунок у серії з Далласом (2:2).

Результати НБА. Плей-оф

29.04.2024

• Індіана – Мілвокі – 126:113 (33:33, 34:31, 31:21, 28:28)
    Рахунок в серії – 3:1
  • Філадельфія – Нью-Йорк – 92:97 (27:17, 22:30, 27:30, 16:20)
    Рахунок в серії – 1:3
  • Даллас – Кліпперс – 111:116 (16:39, 33:27, 29:16, 33:34)
    Рахунок в серії – 2:2
  • Фінікс – Міннесота –  116:122 (26:25, 35:31, 31:34, 24:32)
    Рахунок в серії – 0:4

Де дивитись плей-оф НБА?

Сьогодні вночі пройдуть ще три матчі плей-оф НБА. Оклахома і Денвер у разі своїх перемог приєднаються до Міннесоти в наступному раунді. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.