Плей-оф НБА. “Лейкерс” вибили “Мемфіс”, “Сакраменто” зрівняв рахунок в серії

В ніч на 29 квітня в плей-оф НБА пройшли шості матчі в двох останніх серіях першого раунду. “Лейкерс” впевнено здолали “Мемфіс” і пройшли далі, а “Сакраменто” Олексія Леня зрівняв рахунок у серії з “Голден Стейт”.

“Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 99:118

Гравці “Сакраменто” зібрали всю волю в кулак і виграли шостий матч серії з “Голден Стейт”. Після трьох програних поєдинків поспіль здавалося, що “Кінгз” вже здалися і не вірять у свої сили. Але замість домашньої перемоги “Ворріорз” та їхнього виходу в наступний раунд ми побачили відчайдушну спробу “королів” виправити своє становище.

“Сакраменто” зробив вирішальний ривок у другій чверті, забезпечивши собі перевагу в +10. Після цього “Кінгз” зусиллями Монка і Фокса тримали суперника на відстані, а коли в останній чверті господарі кинули грати, “королі” збільшили свою перевагу і зрівняли рахунок у серії (3:3).

Найбільше очок у цій грі традиційно набрав Стеф Каррі – 29. Цікаве досягнення підкорилося Де’Аарону Фоксу, який набрав 20+ очок  у кожному зі своїх перших 6 матчах плей-оф (сьогодні – 26).

Олексій Лень цього разу відіграв всього 27 секунд і нічим корисним не відзначився.

“Лейкерс“ – “Мемфіс“ – 125:85

А от суперник переможця пари “Сакраменто” – “Голден Стейт” вже відомий. “Лейкерс” поставили яскраву крапку у серії з “Мемфісом”, розгромивши суперника з відривом у 40 очок. До речі, це найбільша перемога в плей-оф для ЛеБрона Джеймса.

“Лейкерс” дуже швидко показали супернику, що не збираються розтягувати серію до 7 матчів. Це був не такий тотальний розгром, як у третій грі (35:9 у першій чверті), а поступове і методичне руйнування надій “Мемфіса”, яке щохвилини відображалось на табло.

Найбільший вклад у цю перемогу зробив Д’Анджело Расселл (31 очко), а єдиний дабл-дабл “озерних” на рахунку Ентоні Девіса (16 очок + 14 підбирань).

НБА, плей-оф, перший раунд

29.04.2023

• “Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 99:118 (25:23, 26:35, 29:32, 19:28)
    Рахунок в серії – 3:3.
  • “Лейкерс“ – “Мемфіс“ – 125:85 (31:20, 28:22, 41:25, 25:18)
    Рахунок в серії – 4:2.

В ніч на 30 квітня в плей-оф НБА пройдуть перші матчі другого раунду. “Денвер” приймає “Фінікс”, а “Нью-Йорк” – “Маямі”. Вирішальний матч між “Сакраменто” і “Голден Стейт” відбудеться завтра ввечері – о 22:30 за Києвом.

Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.