Плей-оф НБА: Денвер знову переміг Лейкерс, Філадельфія поступилась Нікс

Результати НБА 23 квітня

В ніч на 23 квітня в НБА пройшли другі матчі у кількох серіях плей-оф. Про яскраву розвʼязку в дуелі Денвер – Лейкерс та інші результати плей-оф НБА в огляді Setanta Sports.

Денвер – Лейкерс – 101:99

Другий матч Денвера проти Лейкерс вийшов значно цікавішим за перший. Якщо два дні тому чинний чемпіон повністю контролював гру і не підпускав суперника до себе, то цього разу Наггетс довелося витискати із себе максимум.

Лейкерс краще почали гру і поступово нарощували свою перевагу. В середині третьої чверті їхній очковий запас сягнув +20 очок, після чого щось зламалося. Господарі увімкнулися на повну, наздогнали суперника, а в останній атаці за рахунку 99:99 Джамал Мюррей поклав переможні 2 очки. Таким чином, Денвер виграв обидва домашні матчі і повів у серії 2:0.

Найбільший вклад у перемогу (черговий тріпл-дабл) зробив Нікола Йокич – 27 очок + 20 підбирань + 10 передач. У Лейкерс найкращими стали Ентоні Девіс (32 + 11 підбирань) та ЛеБрон Джеймс (26+12 асистів).

Нью-Йорк – Філадельфія – 104:101

Яскравою вийшла кінцівка і в протистоянні Нью-Йорка з Філадельфією. 76-ті довгий час володіли ініціативою, але відірватись більш ніж на 10 очок їм не вдавалось. В середині третьої чверті Нікс змогли вирівняти гру, та ледь знову не випустили її зі своїх рук.

За 47 секунд до кінця вони ще програвали 5 очок (96:101), після чого змогли надійно відзахищатись і вийти вперед незадовго до сирени (104:101). Вирішальний кидок Ембііда міг перевести гру в овертайм, але виявився трохи неточним.

Джоел та його партнер Тайрес Максі оформили солідні дабл-дабли (34 + 10 підбирань і 35 + 10 асистів відповідно), та це не допомогло зрівняти рахунок в серії. Філа їде додому програючи 0:2.

Результати НБА. Плей-оф

23.04.2024

• Клівленд – Орландо – 96:86 (30:18, 28:26, 22:21, 16:21)
    Рахунок в серії – 2:0
  • Нью-Йорк – Філадельфія – 104:101 (18:25, 31:28, 30:21, 25:27)
  • Денвер – Лейкерс – 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20)

Де дивитись плей-оф НБА?

Цієї ночі пройдуть ще три поєдинки. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.