Плей-оф НБА: Бостон розібрався з Маямі, Мілвокі переміг Індіану

Результати НБА 22 квітня

В ніч на 22 квітня в НБА стартували ще чотири серії плей-оф, в тому числі протистояння Бостон – Маямі. Всі результати плей-оф НБА в огляді Setanta Sports.

Бостон – Маямі – 114:94

Бостон Святослава Михайлюка з перемоги розпочав свій шлях у цьогорічному плей-оф. Селтікс без проблем розібралися з Маямі і повели в серії 1:0.

Господарі потужно почали поєдинок, оформивши рахунок 14:0 на самому його початку. До кінця чверті, гравці Маямі встигли отямитись і навіть відіграли більшу частину відставання, проте це не справило серйозного враження на Бостон. Команда продовжила душити суперника і розвивати свій успіх. Якщо в другій чверті Гіт ще намагались чинити опір, то в третій остаточно розвалилися і закінчили її з відставанням -32. На цьому гру можна було закінчувати.

Найрезультативнішим гравцем матчу несподівано став Бем Адебайо з Маямі (24 очки). Натомість у Бостона одразу чотири гравці набрали 17+ очок, а Джейсон Тейтум відзначився своїм першим тріпл-даблом в плей-оф у карʼєрі – 23 очки + 10 підбирань + 10 асистів. Святослав Михайлюк увесь матч провів на лаві запасних.

Мілвокі – Індіана – 109:94

В інших матчах ігрового дня перемогу також святкували господарі. Так Мілвокі не менш впевнено розібрався з Індіаною. Бакс знищили суперника у першій половині гри, а їхня перевага під кінець другої чверті вже сягнула 30 очок. Гості спробували замахнутись на камбек, але з цього нічого не вийшло.

Головним героєм цього відрізку став Ліллард, який встановив новий рекорд франшизи. До цього жодному гравцю Мілвокі не вдавалося набрати 35 очок за половину матчу плей-оф. За останні 25 років це змогли зробити тільки два гравці ліги – Кевін Дюрент (38) та Стів Неш (35).

Результати НБА. Плей-оф

22.04.2024

• Бостон – Маямі – 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35)
  • Кліпперс – Даллас – 109:97 (34:22, 22:8, 31:34, 22:33)
  • Мілвокі – Індіана – 109:94 (30:21, 39:21, 14:29, 26:23)
  • Оклахома – Новий Орлеан – 94:92 (17:17, 26:26, 31:25, 20:24)

Де дивитись плей-оф НБА?

Наступні 3 матчі плей-оф НБА пройдуть в ніч на 23 квітня. Центральним серед них є протистояння чинного чемпіона Денвера з Лейкерс. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.