НБА. “Нью-Йорк” Михайлюка переміг “Голден Стейт”

У ніч на 21 грудня відбулось 5 матчів регулярного сезону НБА. Святослав Михайлюк допоміг “Нікс” обіграти “Ворріорз” та інші результати.

“Нью-Йорк” вдома впевнено переміг “Голден Стейт” з рахунком 132:94. Святослав Михайлюк доєднався до перемоги своєї команди. На рахунку українця 5 очок та одна передача за понад 6 хвилин на паркеті. “Нікс” перемогли “Ворріорз” на власному майданчику вперше з 2013 року.

У інших матчах “Ваншингтон” перервав свою 10-матчеву серію поразок перемогою над “Фініксом” (113:110). “Денвер” переміг “Мемфіс”, тепер обидві команди ділять перше місце на Заході з показником 19-11.

Усі результати ігрового дня НБА:

• “Детройт” – “Юта” – 111:126 (24:31, 36:30, 25:34, 26:31)
  • “Майамі” – “Чикаго” – 103:113 (21:31, 36:21, 20:36, 26:25)
  • “Нью-Йорк” – “Голден Стейт” – 132:94 (33:25, 36:31, 31:25, 32:13)
  • “Фінікс” – “Вашингтон” 110:113 (30:27, 18:26, 30:27, 32:33)
  • “Денвер” – “Мемфіс” – 105:91 (35:14, 20:26, 29:31, 21:20)

Дивіться прямі трансляції поєдинків регулярного сезону НБА, а також огляди матчів на Setanta Sports!